Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Rikthimi i “Friends”

Dalina

Don't stop me
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
1,550
Pëlqime
1,865
Pikë
113
Rikthimi i “Friends”/ Xhirimet e serialit të njohur do të fillojnë në marsEpisodi i shumëpritur që do të rikthejë edhe një herë Friends në ekran, do të fillojë të xhirohet marsin e ardhshëm. Lajmin e gëzueshëm e ka dhënë një nga pjesëtarët e kastit, Matthew Perry.

“Rikthimi i Friends është caktuar tani të xhirohet në fillim të marsit” shkroi ai në një postim në Twitter. “Duket se ne kemi një vit intensiv përpara dhe kjo na pëlqen!” Episodi special i Friends duhej të kishte filluar xhirimet në gusht por u shty për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Ai do të mbledhë bashkë aktorët origjinalë, Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer. Deri mëngjesin e të premtes, postimi në Twitter i Perry-t kishte marrë më shumë se 100 mijë pëlqime dhe ripostime. Friends, që sjell fatin e gjashtë miqve të rinj që jetojnë në qytetin e Nju Jorkut, u transmetua nga viti 1994 deri në 2004.

Episodi final i serisë u pa nga 52.2 milionë shikues në SHBA, duke e bërë atë episodin më të shikuar televiziv të viteve 2000. Zërat për një rikthim të Friends u intensifikuan pasi Jennifer Aniston postoi në mediat sociale një foto të aktorëve së bashku, vitin e kaluar. Ajo foto e hedhur në Instagram, në vetëm pesë orë dhe 16 minuta, i dha Aniston 1 milionë ndjekës.

Xhirimet për episodin special të Friends do të mbahen në të njëjtën studio, në Worner Bros, në Burbank, të Kalifornisë. Episodi do të transmetohet në shërbimin streaming të HBO Max në një datë që nuk është përcaktuar ende.


Top Channel
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Poker

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 6, 2020
Mesazhe
983
Pëlqime
889
Pikë
93
Mosha
33
E kam ndjekur shume kete. Se ckam nje pershtypje se dy here sbehet me mirr, i pati do ngelet gjithmone i bukur.
 

Dalina

Don't stop me
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
1,550
Pëlqime
1,865
Pikë
113
E kam ndjekur shume kete. Se ckam nje pershtypje se dy here sbehet me mirr, i pati do ngelet gjithmone i bukur.
Gjithmone remeik filmat qe behen nuk kane ate kerkesen dhe shikimin e ndjesise se pare dhe Jane rritur e aktoret mbas 15 vitesh po Ka presim te shohim
 

iMp4Ct

What?
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 21, 2017
Mesazhe
7,238
Pëlqime
12,489
Pikë
113
Kane qene fantastik keta. Ca nostalgjie jqj. :D
 

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
19,352
Pëlqime
20,508
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Une i shoh akoma ne netflix.
Personazhe fantastike jane te gjithe. Te tilla seriale zor se i vijne me kinematografise boterore.
Megjithate pres me kenaqesi serite e reja.✌
 

Kamomili

Dejv
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2020
Mesazhe
156
Pëlqime
186
Pikë
43
Po per Mia Khalifa ke info kur kthehet ne rol prap?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top