Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Risia në Formula E, Nissan prezanton makinën elektrike

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,305
Pëlqime
7,657
Pikë
113
Jo vetëm Formula 1 po bëhet gati për sezonin e ri, pasi edhe kategoritë e tjera të makinave të shpejta po i japin dorën e fundit përgatitjeve.

Skuadrat pjesëmarrëse në Botërorin e Formula E për sezonin 2018-29 vijojnë me prezantimet e tyre.
Këtë radha ajo që u shfaq e gatshme për këtë sfidë elektrike ishte Nissan, me skuderinë japoneze që do të bëjë debutimin e saj në muajin dhjetor ku do të zëvendësojë Renault.
Botërori i Formula E konsiderohet edhe skena ideale për ato që do të jenë makinat e së ardhmes dhe Nissan është ndër të parat që kanë nisur prodhimin e makinave elektrike të rrugës.

View attachment 9241
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top