Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ronaldo shiti 520 mijë fanella për 24 orë te Juventusi, a e dini sa ka shitur Neymar te PSG?

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
neymar-jr-600x348.jpg
Cristiano Ronaldo është transferimi më i madh i kësaj here. Pesë herë fituesi i Topit të Artë vendosi të ndërroi skuadër këtë afat kalimtar, duke i jap fund aventurës nëntë vjeçare te Real Madrid, për t’iu bashkuar Juventusit për 110 milionë euro.

Transferimi i tij është mirëpritur nga tifozët e Juventusit, gjë të cilën e dëshmon edhe shitja rekorde e fanellave të tij.

Hiq më pak se 520 mijë fanella të Ronaldos janë shitur për vetëm 24 orë.

Një situatë krejt tjetër kishte përjetuar Neymar pas transferimit te PSG një vit më parë për 222 milionë euro.

Neymar 24 orë pas zyrtarizimit te PSG, kishte shitur vetëm 10 mijë fanella.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.