Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Rrefeni 20 gjera mbi ju..

1).I dua macet.
2).I preferoj embelsirat.
3).Me pelqen vetmia.
4)Jam tip qe enderroj shume.
5).Kam frike nga erresira.
6).Nuk me pelqejne filmat e frikshem.
7).Jam shume e dashur.
Por nese dikush nuk e vlereson dashurine,pranine apo miresjelljen time une e nxjerr nga jeta ime.
Dhe nuk dua te kem te bej me me te.
8).Ne pamje te pare dukem agresive,e ftohte por eshte thjeshte nje maske e imja per te larguar njerezit nga vetja.
9).Kam vuajtur dikur nga bullizmi per shkak se nuk kisha rroba te shtrenjta e isha me e shendoshe ne krahasim me shoqet e klases.
10).Fal,por nuk hrroj.
11).Pas vdekjes se babait tim,njje pjese e imja ka vdekur me te.
Qe atehere jam ndjere bosh,e asgje s'ma mbush me shpirtin asgje.
12).Per shkak te bullizmit,me lindi personaliteti im i dyte.
Mbaj mend qe syte e mi shprehnin urrejtje,ndjeja mllef e flisja vetem ne menyre agresive.
Madje per pak desh kam mbytur njerin nga klasa,per arsye se nuk me linte dite pa me tallur.
Qe ate dite me kane lene te qete,e nuk me bezdisnin me.
Edhe sot e kesaj dite personaliteti im i erret rishfaqet,ndoshta e keni vene re e ne forum :):).
13).Nuk kam pasur ndonjehere shoqe te ngushte.
Qendroja vetem me motren dhe kusheriren time.
14).Ne shkolle te mesme une isha vajza qe u tregoja meshkujve ne provime,edhe pse gjate gjithe vitit zihesha me ata.
15).Shikohem shum shpesh ne pasqyre,por kjo nuk do te thote se me pelqen vetja me shume se c'duhet./
16).Komplimenti me i shpeshte qe me bejne ,jane per syte.
Jane ne ngjyre hazel(kaf+jeshil,i kam te vegjel si te maces).
17).Eci shum shpejt.
18)Jam egocentrike.
19).Kur isha 6-7 vjece njerezit mendonin se isha cun,pasi mbaja floket e shkurtra dhe vishesha me rroba djemsh.
20).Ndryshe nga moshataret e mia une si lodra kisha makinat,pistoletat,dhe tangjet.
Nuk i preferoja kukullat dhe ngjyren roze nuk e kam pasur qef.
Si c'do njeri edhe une kam te meta,ndaj nuk kam deshire te them vetem anet e mira te mira :):).
Ashtu sic ka monedha 2 ane,edhe ne kemi 2 ane :D:D:):).
 
Last edited:
1).I dua macet.
2).I preferoj embelsirat.
3).Me pelqen vetmia.
4)Jam tip qe enderroj shume.
5).Kam frike nga erresira.
6).Nuk me pelqejne filmat e frikshem.
7).Jam shume e dashur.
Por nese dikush nuk e vlereson dashurine,pranine apo miresjelljen time une e nxjerr nga jeta ime.
Dhe nuk dua te kem te bej me me te.
8).Ne pamje te pare duke agresive,e ftohte por eshte thjeshte nje maske e imja per te larguar njerezit nga vetja.
9).Kam vuajtur dikur nga bullizmi per shkak se nuk kisha rroba te shtrenjta e isha me e shendoshe ne krahasim me shoqet e klases.
10).Fal,por nuk hrroj.
11).Pas vdekjes se babait tim,njje pjese e imja ka vdekur me te.
Qe atehere jam ndjere bosh,e asgje s'ma mbush me shpirtin asgje.
12).Per shkak te bullizmit,me lindi personaliteti im i dyte.
Mbaj mend qe syte e mi shprehnin urrejtje,ndjeja mllef e flisja vetem ne menyre agresive.
Madje per pak desh kam mbytur njerin nga klasa,per arsye se nuk me linte dite pa me tallur.
Qe ate dite me kane lene te qete,e nuk me bezdisnin me.
Edhe sot e kesaj dite personaliteti im i erret rishfaqet,ndoshta e keni vene re e ne forum :):).
13).Nuk kam pasur ndonjehere shoqe te ngushte.
Qendroja vetem me motren dhe kusheriren time.
14).Ne shkolle te mesme une isha vajza qe u tregoja meshkujve ne provime,edhe pse gjate gjithe vitit zihesha me ata.
15).Shikohem shum shpesh ne pasqyre,por kjo nuk do te thote se me pelqen vetja me shume se c'duhet./
16).Komplimenti me i shpeshte qe me bejne ,jane per syte.
Jane ne ngjyre hazel(kaf+jeshil,i kam te vegjel si te maces).
17).Eci shum shpejt.
18)Jam egocentrike.
19).Kur isha 6-7 vjece njerezit mendonin se isha cun,pasi mbaja floket e shkurtra dhe vishesha me rroba djemsh.
20).Ndryshe nga moshataret e mia une si lodra kisha makinat,pistoletat,dhe tangjet.
Nuk i preferoja kukullat dhe ngjyren roze nuk e kam pasur qef.
Si c'do njeri edhe une kam te meta,ndaj nuk kam deshire te them vetem anet e mira te mira :):).
Ashtu sic ka monedha 2 ane,edhe ne kemi 2 ane :D:D:):).
Po ti je dashuri mi..
 
Ja të.bëhem një herë serioze..
  1. Jam maloke e konvertuar( s' ngjaj aspak si e tillë as në vese as në të folur as në asgjë) thjeshtë e shpreh vetë që jam Kuksiane
  2. Kam një damar shumë të keq...dua të më dalë e imja me këmbëngulje pa këmbëngulje, unë kam gjithmonë të drejtë e pikë.
  3. Jam nevrike por ka raste që i iki sherrit pasi skam nerva të merrem me x person apo x gjë..
  4. Mbaj shumë inat, më.zgjatën shumë kjo gjë dhe me vite mundësisht..
  5. Jeta më ka përplasur me shumë.situata e madje dhe më ka gjunjëzuar por jam kapur aq fort pas jakës së saj saqë sot jam bërë më e fortë...
  6. Nuk më vjen turp nga vetja, jam krenare për çka kam bërë gjer më sot. Jam munduar të mos e njollos nderin e familjes sime..
  7. Nuk jam e turpshme si natyrë, flas hapur dhe dal nga çdo lloj situate e sikletshme..
  8. Jam e aftë në profesionin që kam dhe se shoh veten jashtë botës së radio televizionit.
  9. Mbaj në memorie shumë numra abonentësh pa qenë e nevojshme ti regjistroj.
  10. Di të xhingloj topin
  11. Jam tifoze e interit dhe e kukësit. Realin e braktisa për faj të cr7-tës.
  12. Dintë bëj punë shtëpie dhe të gatuaj. Le të themi jam një paketë e plotë
  13. Fishkëllej si çun harom në dasma( kur na kërkojnë e bashkohem me naçot) kërcej bukur dhe prij vallen:p
  14. Stili i veshjes sime është vetëm sport ( siç keni parë nga veshjet). Kam shumë atlete e ndër to më.shumë të bardha.
  15. Përreth vetes dua vetëm persona pozitivë, që më bëjnë të qesh..
  16. E jap veten shumë shpejt kur mërzitem, qoftë dhe pa folur.
  17. Kam.veç një shoqe të ngushtë
  18. Çdo gjë e marr me sportivitet
  19. Më pëlqen kafja dhe akullorja.
  20. Kur të martohem sdo bëj dasëm pasi Babai im nuk jeton për tmë nxjerrë nuse nga dera e shtëpise?
 
  1. Jam me origjine Dropullite
  2. Kam damarin e Laberisë
  3. Jam shume e qete aq sa thua kjo eshte engjell ?
  4. Nuk di te fal kurre..
  5. Nuk di te urrej kurr.
  6. Jam kunder marteses
  7. Jam e llastuar jashte mase
  8. Adhuroj punen dhe me pelqen
  9. Kam memorje shume te forte e pse shpesh bej budallain
  10. Luaj shume shah ....e adhuroj
  11. Dikur dua te jetoj ne vancuver
  12. Gatuaj shume
  13. Adhuroj udhetimet
  14. Jam tip shume i çuditshem
  15. Lexoj jashte mase
  16. Jam femija i fundit
  17. Merrem me kajak
  18. Se vras mendjen per asgje
  19. Do doja te isha arkeologe
  20. Jam ateiste
 
Merzitem
Merzitem
Merzitem
Merzitem
Merzitem
Shtrihem te krevati
SHtrihem te krevati
SHtrihem te krevati
SHtrihem te krevati
Shtrihem te krevati
Nxjerr muzike deshperuese
Nxjerr muzike deshperuese
Nxjerr muzike deshperuese
Nxjerr muzike deshperuese
Nxjerr muzike deshperuese
Shperthej ne te qara
Shperthej ne te qara
Shperthej ne te qara
Shperthej ne te qara
Shperthej ne te qara.



Flm
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.