Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Rritja e rasteve me COVID-19, nga e hëna Greqia aplikon masa të reja për të pavaksinuarit

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511

Rritja e rasteve me COVID-19, nga e hëna Greqia aplikon masa të reja për të pavaksinuarit​


Screenshot 1Duke nisur nga e hëna, Greqia do të marrë masa të reja për personat e pavaksinuar. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri grek, Kyriakos Mitsotaki.

Ai pohoi se të pavaksinuarit nuk do të lejohen që të futen në restorante, kinemasë apo muze dhe palestra. Kjo masë vlen edhe për të pavaksinuarit me test PCR.


Balkanweb
 

SweeTy

🇦🇱🇦🇱
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Jul 11, 2020
Mesazhe
4,216

Rritja e rasteve me COVID-19, nga e hëna Greqia aplikon masa të reja për të pavaksinuarit​


Screenshot 1Duke nisur nga e hëna, Greqia do të marrë masa të reja për personat e pavaksinuar. Lajmi është bërë i ditur nga kryeministri grek, Kyriakos Mitsotaki.

Ai pohoi se të pavaksinuarit nuk do të lejohen që të futen në restorante, kinemasë apo muze dhe palestra. Kjo masë vlen edhe për të pavaksinuarit me test PCR.


Balkanweb
Kte pune kan tani kta qe ti bejn vaksinat te gjith 🙄
Ne qe kemi ber nga 2 do thon beni te 3 e te 4 🙄🙄🤦‍♀️
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
@SweeTy mos me thuaj se ske bere vaksinen 🙈🙈🙈
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
I kam ber 2 zemer ka 3 muaj
Por po them edhe ne qe i kemi ber do na kerkojn te 3ten e ashtu me radh derisa te arrijn aty ku duan ata 🤦‍♀️

Ne qe kemi vaksinen do jemi free ...te treten e sa duhet normal qe do behen ....jemi te detyruar 🙈
 

SweeTy

🇦🇱🇦🇱
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Jul 11, 2020
Mesazhe
4,216
Ne qe kemi vaksinen do jemi free ...te treten e sa duhet normal qe do behen ....jemi te detyruar 🙈
Aman se na kan cmend hy dyqane ke ber testin a vaksinen se perndryshe jasht 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️
 

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511
Aman se na kan cmend hy dyqane ke ber testin a vaksinen se perndryshe jasht 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

E di duhet te dal jeshile duke bere klik 😂😂😂🍝
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja