Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa Dini per sexin vetem per 1 nate

AlbaniaIrC

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 15, 2017
Mesazhe
249
------Sa dini per sexin vetem per nje nate---

Dyzetë mijë burra, nga 42 vende të ndryshme deklaruan se i kënaqin gratë në seks. Portugezët mbajnë vendin e parë në One-Night-Stand. Ndërsa Brazilianët preferojnë seksin grupal. Australianët e shtjellojnë fantazinë e tyre në vendet më të çuditëshme. Italianët, MJESHTËRIT e përherëshëm te seksit dinë se si t’i sjellin femrat në orgazëm.
-Nëse do të ishe Super Hero
Forca seksuale që më të shumëtit e meshkujve do të donin të kenë është të bindin femrat që të kryejnë seks që me takim të parë. (23%)
Kohëzgjatja e seksit të varet nga ata (21%)
Të sjellin në orgazëm femrat akoma dhe me një prekje të thjeshtë (14%)
Të kenë orgazëm të shumëfishtë (14%)
Sekreti.Nuk është e nevojëshme të përdorësh shkopin magjik për të realizuar të lartëpërmendurat. Përdor gjuhën e trupit, me qëllim që t’i tregosh vetëbesimin tënd. Nëse ulesh, mbaj pozicion të hapur (këmbët në distancë, kokën lartë, gjoksin përpara, shpinën drejtë). Nëse je në këmbë, qëndro para saj, kokën mbaje në drejtim të bashkëbiseduesit. Bëhu pasqyre e lëvizjeve të saja. Domethënë kur pi pijen e saj pi dhe ti. Pasi të shikosh se keni kod të përbashkët komunikimi, vjen çasti të bësh lëvizjen e parë. Mos përdor batutat e njohura, “sa e bukur je”, “më dukesh fytyrë e njohur” etj. POR THJESHT PREZANTOHU!
One Night Stand (seks vetem per një nate)
Përqindjet e meshkujve që kanë bërë one-night-stand janë:
Portugalia (81%)
Brazila (76%)
Australia (65%)
Rusia (65%)
Spanja (63%)
Greqia (50%)
Sekreti...Nëse rastis që të gjendesh ndonjëherë në Lisbonë, atëhere do te kuptosh se ç’dua të them. Sapo errësohet në qytet fillojnë orgjitë, ngado që të kthesh sytë majtas-djathtas, lartë-poshë, mbi-nën tavolina, brenda-jashtë makinave, KRYET SEKS I PAPARË. Kështu që është shumë e thjesht të njohësh meshkuj dhe femra të ndryshme, me dëshira të përbashkëta seksuale… Akoma dhe nëse nuk ju kishte shkuar ndërmend të vizitonit Portugalinë, mendoj se vetëm ideja se një femër/mashkull superseksi mund t’ju çoj në Prajsë I’A VLEN TË MARRËSH PARA BORXH PËR BILETËN.
-Gjithësesi duhet të jeni të kujdesshëm pasi sëmundjet transmetuese qarkullojnë të lira, prandaj dhe përdorimi i prezervativit duhet të jetë i domosdoshëm.
Shume meshkuj para se të kryejnë marrëdhënie seksuale, bëjnë një nxehje paraprake: (lëpirje, thithje, puthje, prekje etj) me kohezgjatje:
Anglezët (17.44 sekonda)
Australianët (17.20 sekonda)
Gjermanët (16.92 sekonda)
Meksikanët (16.91 sekonda)
Çekët (16.43 sekonda)
Grekët (14.80 sekonda)

ETJ........
 
Do thoni ju po' ne shqiptaret sa % kemi
..Jo ne nuk kemi % se kur mbarojme e fillojme perseri nga e para,bejme perjashtim si kudo ne miqt e mi :)
 
Po shqiptaret?? Me siguri te paret ne seks me germa :p :p
 
:p
 
Na e shpifet, ca jane keto tema!?
Pis kak, llafe turpi!
Ka femije verdalle!
Seksi Nuk eshte gje tjeter vecse nje peshtjellim I "zorreve" te organeve gjenitale.
Muhabet tjeter ndjenjat dhe dashuria trupore!
:p:p:p
 
Une sdi:p
 
69% batery:p:p
Low:p
 
Ahahahhahaha o xhaxhi sa meson dicka je bo si fmi i lumtur e perhap gjithanej :p te kam thon kta te rinjt te msojn stile t'reja po boje stil pusete 70 lol
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.