Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sa dislike do te marr ?!

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
24,677
Pëlqime
30,841
Pikë
113
Location
?? & ??
Paske bo kontrate me nevis hillsat 😜 gjith tmirat daku mireardhsh 🙏
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Mar 27, 2018
Mesazhe
11,476
Pëlqime
10,437
Pikë
113
Te nderuar anetar,

Jo pa qellim e hapa temen ne nenforumin e historise.
E ndjej veten pjese te ketij forumi qe prej çeljes se tij.

E keni parasysh qe perpara se te nderosh jete ditet e fundit te kap nje energji pozitive, sikur ndihesh i forte e i lumtur ? Kjo po ndodh edhe me mua virtualisht.

Dola para pak javesh si nje vampir i harruar prej 180 shekujsh (sepse duhet ta dini 1 vit kohe real forumor= 10 shekuj jete virtuale), erdhi koha ime, me duhet te mbyllem ne sarkofagun tim te pluhurosur, perfundimisht, per te mos dale me!

Uroj qe forumi te jet keshtu, pa intriga, me njerez te dashur e pozitiv, pamvarsisht nivelit te gjithseicilit.

Kam vetem nje sugjerim si me plaku ketu : Duajeni njeri tjetrin sa me shume, dhe kujdes... mos lendoni ndjenja. Une e kam bere vetem 1 here ne jete ! Por ajo e di qe e kam xham e ska as terrmet e as virus ta shuaj kete ndjesi.

Shpresoj te marr sa me shume dislike e mos te me harroni kurre virtualisht, pasi si shtetas Meksikan qe jam besoj ne teorine e “jetes se shpirtit nga mendimet pozitive te te gjalleve”

🥂

ps. Shpresoj qe pija te me dale sa me pare 😜
A i doli pija ktij m ? 🤣🤣🤣🤣
 

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
20,154
Pëlqime
15,344
Pikë
113
Location
__
@Opium un bona gjith ate sakrific e ti se bo like e 👎😉
Disss e ke
 
Reactions: C4

Sole

Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
20,154
Pëlqime
15,344
Pikë
113
Location
__
@opiun amon mos ik i duhesh forunit 😛
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,540
Pëlqime
1,741
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Ja po ta jap dhe une 1
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top