Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sa do te doja ...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Perla

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
May 23, 2018
Mesazhe
4,302
Pëlqime
4,192
Pikë
113
Mosha
23

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 4, 2018
Mesazhe
1,457
Pëlqime
1,570
Pikë
113
Te dredh nje cigare me bar me Barak Obamen.
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 10, 2018
Mesazhe
1,290
Pëlqime
1,727
Pikë
113
Po blej nji bilete arruplani e zhduku :p
Na li murin per kujtim.tpakten :p
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
@Barnaba ahahahahhahaahhahaha plac
Cke derman me njerezimin
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 4, 2018
Mesazhe
1,457
Pëlqime
1,570
Pikë
113
@Barnaba ahahahahhahaahhahaha plac
Cke derman me njerezimin
C'ke ti moj... Ti s'je pjese e atij grupi. Une per ty dal vrapoj lakuriq ne dimer, qe te me zene teshtimat dhe te degjoj nga ty fjalen e embel 'PLAC!!!!' (dhe gezimi me sheron menjehere)...
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Yyyyyyyyyyt plaaaaaaac de.
 

Perla

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
May 23, 2018
Mesazhe
4,302
Pëlqime
4,192
Pikë
113
Mosha
23
sa doo dojaa...... mos tkisha njohur kurr. :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top