Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sa do te doja ...

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
2,292
Pëlqime
2,750
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
@Rrelse me jane lshu te gjitha frate e fisit per sivjet :(
tamam si kjo kenga dhe nena :(

 

Helena

Don't stop me
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
5,544
Pëlqime
5,725
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Sado doja ...
 

Helena

Don't stop me
Anetar i Stafit
MODERATOR
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
5,544
Pëlqime
5,725
Pikë
113
Location
Me kembe ne toke
Sa do doja te isha me ate qe do shpirti im
 

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,018
Pëlqime
2,385
Pikë
113
Halle halle kjo dynja 🙄
 

The Joker

My heart it's black 🖤🖤
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 4, 2021
Mesazhe
3,018
Pëlqime
2,385
Pikë
113
Sa do doja te ma qanin dhe mua hallin se ngelen tu me ra ne kok🙄😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top