• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa do te doja ...

XX001Y02B007

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,630
Vendndodhja
Ska
Ate qe nuk eshte ketu per nje 👇
 

Attachments

  • 3474ACE2-67C0-46C1-AF08-3C31ADC3F97A.jpeg
    3474ACE2-67C0-46C1-AF08-3C31ADC3F97A.jpeg
    877.2 KB · Shikuar: 3

Hera

A 💞 & L 💞
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
9,878
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Sa do te doja te jepja nje grusht dikujt por s'ma lejon edukata ime keshtu e le te acarohet me veten e tij
 
Top