Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa do të kushtojë Samsung Galaxy S22?

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
31,079
1639067102551.png

Pajisjet e ardhshme më të mira Samsung do të kenë një politikë çmimi po aq agresive si versioni i mëparshëm.

Në shkurt, Samsung do të prezantojë pajisjet e saj të reja të nivelit të lartë.

Detajet rreth pajisjeve të ardhshme Galaxy S22 u zbuluan disa javë më parë. Me vendin e tij për stilolapsin S, modeli Ultra synon, për shembull, fansat e Galaxy Note.

Fotot e para të S22 Ultra tashmë janë shfaqur.

Tani informacioni i parë në lidhje me çmimin e Samsung Galaxy S22 është i disponueshëm.

Prandaj, modeli standard i serisë S duhet të fillojë në treg me të njëjtin çmim si versioni i mëparshëm. Galaxy S22 do të ishte i disponueshëm nga 849 euro, siç raporton Sammobile. Versioni 5G i Galaxy S20 i mëparshëm kushtoi 999 euro në treg.

1639067118697.png

Por përpara se Samsung të prezantojë telefonat inteligjentë S22, grupi korean i teknologjisë do të prezantojë Galaxy S21 FE në janar.


Galaxy S21+ fillimisht kushtonte 1,049 euro dhe aktualisht është në dispozicion për 847 euro, që barazohet me një ulje çmimi prej gati 20 për qind. Pajisjet e përdorura S21 janë në dispozicion për më pak se 600 euro. /Telegrafi/
 
Ajfoni edhe pak zevendeson robin ? nbaze sjelljes te sillet edhe telefoni ? po se lave po se disinfektoze ste hapet ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.