Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa e njeh Veten?

E njof mire veten. Jam kryforte. Por ca te bej ..e di ca desheroj dhe mundohem te realizoj cdo gje qe dua.ket te fundit se kam ndjere ndonjeher
 
E di kur e njef nje femer veten,kur te jet e dehur dhe tmos perfundoj ne shtratin e ndonjerit.
E di kur e njef nje mashkull veten,kur te jet i dehur dhe tmos te tradhetoj partneren e tij.
Kshuqe nuk e njihni veten aq sa duhet:)
 
Mendoj qe e njoh por nganjeher me tradheton,cfar dua nuk e di se gjithmon kerkoj shum me teper :)
 
Mendoj se e njof .. por najher nuk besoj qe jam une ????
 
E di kur e njef nje femer veten,kur te jet e dehur dhe tmos perfundoj ne shtratin e ndonjerit.
E di kur e njef nje mashkull veten,kur te jet i dehur dhe tmos te tradhetoj partneren e tij.
Kshuqe nuk e njihni veten aq sa duhet:)

Po kur femra ose mashkull nuk pijne? Si do maten me kete perkufizimin tend? Lol
 
Po kur femra ose mashkull nuk pijne? Si do maten me kete perkufizimin tend? Lol
Zoti zgjuarsia ku ka mashkull ose femer qe ska pir ndonjeher :D
Aman tkeqen siesi me bo tzgjutin jeni.
 
Zoti zgjuarsia ku ka mashkull ose femer qe ska pir ndonjeher :D
Aman tkeqen siesi me bo tzgjutin jeni.

Ske kerkuar ne vendin e duhur. Lol
Per ty do e lija dhe pijen dhe kumarin. Lol
 
Yes sir. Lol
Se ke rrethin e ngusht ti sdo te thote qe ska njerez qe spijne, fyi. Lol
O Zgjuarsia e forumit :D
Lexoi mir postimet e mia,se ska pse tdjeg postimi im.
Kur njeriu esht i pir ka 2 opsione:eek: te dorzohet nkrevatin e dikujt ose te mos bej at gabim.
Sa per info kur njeriu esht i pir,esht ma i ndergjegjshem se kurr.
 
O Zgjuarsia e forumit :D
Lexoi mir postimet e mia,se ska pse tdjeg postimi im.
Kur njeriu esht i pir ka 2 opsione:eek: te dorzohet nkrevatin e dikujt ose te mos bej at gabim.
Sa per info kur njeriu esht i pir,esht ma i ndergjegjshem se kurr.

Lol, ste kam etikuar me epitete si fillim.
Alkoli ul inhibition ne njefare doze e me doza me te larta konshiencen. Ndersa ti me thua eshte me i ndergjegjshem se kurre. Lol
 
Vetja të tradhëton.
 
Sa mire e njef veten?

Sa mire e di cfare deshiron?

Pse ca here e ndiej sikur ky nuk eshte trupi im?
Ke nisur per tendence gej jazeku tqoft na more ftyren pupupupyp
 
E njoh aq sa nuk e di se çfar dua (kam edhe shumë për të hulumtuar), por e di se çfar nuk dua dhe nuk lejoj! Kjo më mjafton.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.