• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Sa Gjuhe Te Huaja Flisni???

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,169
Mosha
27
Prsh miq:

Doja me dite se sa gjuhe te huaja dini,dhe a i flisni rrejedhshen ato??

Nese keni deshire komentoni flm.

Une di:

Spanjisht: e kuptoj por dhe e flas deri diku.
Turqisht: e flas pasi kam jetuar aty.
Anglisht: kuptoj por nuk e flas mire.
Dhe Shqip e flas rrjedhshem.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

rauli

Tomorrow never comes
VIP i Forumit
Mesazhe
3,026
Location
other side
Italisht anglisht spanjisht deri diku gjermanisht deri diku dhe frengjisht
Kam dhe 3 diploma juridik informatike dhe rrugac
Ka noi Ven pune?
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Je parl.fur meine selbs vile.lingue straniere.
Amd thats its cool.
O pasha zotin skam ku me hup me qito guhe
Nuk humbas re vlla te keqen
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
Kuptoj disa gjuhë por të çertefikuara 2
 
Top