• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sa me shume partnere femra – aq me pak rrezik nga kanceri i prostates !!!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
ANETAR ✓
Mesazhe
2,949
Location
Struge
Ashtu eshte kur beni terapi ne grup te gjitha grate.. Skleruat :lolx::lolx::lolx::lolx:
 

Perseus

Llogari e mbyllur!
ANETAR ✓
Mesazhe
367
Mos! Kjo ishte akuze e rende! Kto vdesin per njera- tjetren, ke pershtypje te gabuar.
 
Top