Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa nxehesh kur je në timon?

Se vija ne dyshim qe @Zana do dilte me e qeta, fjala me rrugace qe mund te perdori kjo vajze kaq e sjelleshme eshte "Sorry" edhe "Please".
Lum ajo vjehrre qe do e fus ne shtepi, do ti zgjatet jeta nga miresia e nuses e do ti zbukurohet shtepia nga bukuria e saj.
Meqe mua me ka refuzuar e si kam shancet edhe fatin ta kem per vete, uroj qe ne rruzullin tokesor te kete edhe nje kopje tjeter si @Zana, deri ne Australi do shkoja me not per ta bere timen. :p

Sa per temen 2 here kam share qy pike mjesit. :p
 
Se vija ne dyshim qe @Zana do dilte me e qeta, fjala me rrugace qe mund te perdori kjo vajze kaq e sjelleshme eshte "Sorry" edhe "Please".
Lum ajo vjehrre qe do e fus ne shtepi, do ti zgjatet jeta nga miresia e nuses e do ti zbukurohet shtepia nga bukuria e saj.
Meqe mua me ka refuzuar e si kam shancet edhe fatin ta kem per vete, uroj qe ne rruzullin tokesor te kete edhe nje kopje tjeter si @Zana, deri ne Australi do shkoja me not per ta bere timen. :p

Sa per temen 2 here kam share qy pike mjesit. :p

Humbje kohe me Shqiptaret ne pergjithesi ... as virtualiteti nuk ju beri dot derman ... budalleqe pa pike lidhjeje ?
 
skam nerva shum perkundrazi nuknshaj por qesh me ironi nese dikush me pengon ne rrug ose dicka edhe i flas me kunja por jo qe ta ofendoj nuk di te ofendoj ?
 
View attachment 33262
Bigmouth_reaction.gif
 
Kuizi i fundit per sonte ??

Sa e madhe është egërsia juaj kur ju i jepni makinës? Bëni këtë test për të kuptuar se sa mirë arrini të kontrolloni tërbimin pas timonit...?

Luaj ??KËTU
33263
 
41371
 
?????ncuq snxehem hic fare ???i fus nje te shar nga tme vij me per mbare edhe vazhdoj rrugen sikur ska ndodh asgje ????

@MaYaDa @Maybe app nk funksionon kshu ? ???????????
 
?????ncuq snxehem hic fare ???i fus nje te shar nga tme vij me per mbare edhe vazhdoj rrugen sikur ska ndodh asgje ????

@MaYaDa @Maybe app nk funksionon kshu ? ???????????
Luaj quizzin ?
 
Un ne timon nuk nxehem veq ca ftohem se shqiptari e ka qef dritaren qel me lan (shaka) ???
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.