Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa nxehesh kur je në timon?

Hahha cudi qe se shikove at cucen e vet si shrek gati sa nuk erdh te dera ...
Mos ishte gje trans ? ??
 
Hahha cudi qe se shikove at cucen e vet si shrek gati sa nuk erdh te dera ...
Mos ishte gje trans ? ??
Per ca e ke fjalen ??? se kur nxehet njeri ne makine mo se sheh a eshte burr a grua ?
 
spara boj si histerik ntimon po mcau drrasat nai njoni e shof qe e haj edhe i them avicinarsi avicinarsi mos ti shkoj mo menja me gerthit si pallavesh ?
 
1FAKT.al: Urime, ndoshta ... Ju keni arritur nivelin më të lartë të nervit pas timonit. Si një përbindësh nervash, ju përgjigjet për të gjitha gjërat me ulërima, rrahje, mallkime, dhe akoma më shumë. Kjo është pjesë e pandarë e rutinës tuaj të përditshme. Merrni një pilulë qetësuese, për hir të shëndetit dhe sigurisë tuaj.
???
 
1FAKT.al: Gjithcka në rregull shoku. Jeta është e bukur, sepse "ju nuk ktheni kokën pas". Ju jeni kryesisht të qetë pas timonit. Edhe në qoftë se kjo ndodh nga indiferenca, kjo është një gjë e mirë prapë se prapë. Herë pas here ju humbni durimin, por kujt nuk i ndodh kjo?
 
90 grade rri temperatura ?
 
Pupupu!
Me liber shpie jam gjithe kohes me vete:p
 
  • Kiss
Reactions: Zap
Jam shume e qete ne cdo aspekt sidomos ne timon
 
Jam e qete, i fus muziken qe du e kaloj super?
 
Shum nevra. Njeher e fika makinen ne semafor sa u hap jeshile. E fika vete. Nevra!!
Tani kam mesuar i bie borise ? edhe shaj! Te gjith nevrat e ditesh i shfryj ne Timon!!! ?
 
Jam shume i qete , maksimumi i shaj nga nena kundervajtesit rrugore???
 
Shum nevra. Njeher e fika makinen ne semafor sa u hap jeshile. E fika vete. Nevra!!
Tani kam mesuar i bie borise ? edhe shaj! Te gjith nevrat e ditesh i shfryj ne Timon!!! ?
E kam thene une ti je e "lajthitur"???
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.