• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Sa Shpesh Ndjeni Se Jeni Ne Rrugen e Duhur Per Te Arritur Qellimet e Jetes??

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
Kurre

Rrallehere

Kur arrij nje gje

Ndonjehere

Shpesh

Dit per dite

Dit per dite dhe deri sa ta arrij qellimet nuk dorezohem pavaresisht pengesave qe mund te has gjate rruges.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
3,832
Mosha
23
Ne fakt kam hasur shume sfida saqe ndonjehere mendoj te heq dore.
Detyrohem tia nis nga e para.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,800
Mosha
27
Asnjiher mos u dorezo se ja arrin me beso.☺
 
Top