Sa % te vetes tuaj tregoni ne forum...!!!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
4,196
Mosha
25
Ca do te thuash me kete ti ngjale ?
Po mendoj qe as vet se arrin ta kuptojn se sa perqind jan vetvetja ne virtualitet. Besoj se i kemi hyr (po fus e veten) aq thell vitualitetin qe ne shum raste e ngatrrojm me realiterin. Nuk e thash per te ofenduar njeri thjesht nje mendim.
 

Noah

🤨🤫🤫🤨
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,021
Mosha
31
Location
Gjithandej
Po mendoj qe as vet se arrin ta kuptojn se sa perqind jan vetvetja ne virtualitet. Besoj se i kemi hyr (po fus e veten) aq thell vitualitetin qe ne shum raste e ngatrrojm me realiterin. Nuk e thash per te ofenduar njeri thjesht nje mendim.
Po ke te vertet un e kam par ne shume avatar kete e di.
A e di se si i mbaj mend une ato qe then qe mos te ndryshoj ? Them te verteten 🤟
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
4,196
Mosha
25
Po ke te vertet un e kam par ne shume avatar kete e di.
A e di se si i mbaj mend une ato qe then qe mos te ndryshoj ? Them te verteten 🤟
Pikerisht. .s ishte nevoja te te citoja me nick thjesht thash dy tre.
 

Mosuhallakat

NEVER GIVE UP
ANETAR ✓
Mesazhe
2,042
Ndryshe nga shumica une mendoj se te gjith jemi vetvetja..
Duke nisur qe nga personazhi , deri tek mendimet , trillimet dhe cdo gje tjeter eshte e krijuar nga ti!
Kurse se sa perqind e tregojme veten , varet ciles pjes te vetes i referohemi.. 🤷🏻‍♂️
 

Alea

You Decide! :):
Staff member
MODERATOR
Mesazhe
4,005
Me sjelljet e mia jam 100% vetvetja,e nga jeta ime ca dua te them e te tregoj mund te jen 20/30%.
 

Çomi

Don't Worry Be Happy😋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,757
Perbes nuk e di si ta ndaj kte perqindjen, por po them 70%✌
 
Top