Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa te zhvilluara i ke shqisat per te dalluar kush fshihet pas shkronjave?

Ahahaahagaagagagagagaahahahahaahaha
Mke ba me qeshhhhhhhh
O thuajse gjithe/a jane fake
Te gjithe/a i bani petllat me uje
 
Seshte te pseudonimi yasse
Eshte tek tipi e karakteri
Se cfare kam bere e cfare jam ne gjendje te bej ti.dorina.e lucky e dini boll mire
Po ktu ta shesin tane sapunin per djathe
 
Fake jane njerezit qe e konsiderojne veten me te mire se te tjeret.
Njerezit qe cfare thone tani se thone me vone.
Une sjam fake ti daku lart.
Emri eshte i ime,edhe fotot po.
Karakterin nuk e blejme:D:D
 
hahahahahhahahahaha une e para jam Fake :p
kshu qe e nxorra pseudonimin @Yasseminaa te zbuluan!! ??:p
Ti e di si osht Gimi, gimi ka dal me ftyr me parrulle ne balle qe e ka emrin Gimi.
Ka dal me imazh te paster nga telefoni qe i kushto plot 500euro me kualitet 20megapixel dhe nuk eshte fake sikur ti, sigurisht qe eshte bere si parja kuqe dhe njihet pertej ketij forumi dhe chati lol

Vecse Gimi ka nje problem. Ngaqe i duket vetja i zgjut nuk lexo mire se ca shkruhet neper tema do vetem te dal super king.

Gimin e njofin @Dorina ti lucki dhe nai tjeter se sja di mir rrethin shoqeror. Dhe une skam nevoj te genjej.

Gimi esht me i bukri forumit.
Mbeshtete Gimin,
Dashuroje Gimin,
Respektoje Gimin,
Adhuroje Gimin

?????????
 
Fake jane njerezit qe e konsiderojne veten me te mire se te tjeret.
Njerezit qe cfare thone tani se thone me vone.
Une sjam fake ti daku lart.
Emri eshte i ime,edhe fotot po.
Karakterin nuk e blejme:D:D
Je nji nga te paktet persona jetmira qe je reale
Emrin te gjithe e din qe e kam vinjol
Fotot normale qe hane te mijat. Aq foto sa ksm hedh une vec lucky ma mer
 
Ti e di si osht Gimi, gimi ka dal me ftyr me parrulle ne balle qe e ka emrin Gimi.
Ka dal me imazh te paster nga telefoni qe i kushto plot 500euro me kualitet 20megapixel dhe nuk eshte fake sikur ti, sigurisht qe eshte bere si parja kuqe dhe njihet pertej ketij forumi dhe chati lol

Vecse Gimi ka nje problem. Ngaqe i duket vetja i zgjut nuk lexo mire se ca shkruhet neper tema do vetem te dal super king.

Gimin e njofin @Dorina ti lucki dhe nai tjeter se sja di mir rrethin shoqeror. Dhe une skam nevoj te genjej.

Gimi esht me i bukri forumit.
Mbeshtete Gimin,
Dashuroje Gimin,
Respektoje Gimin,
Adhuroje Gimin

????????? aaaaaaaaaaaa ti placccccccccc sa kam qesh me looooooooooot
 
O genci
Trethi shoqeror i gimit eshte atje ku sta pret mendja ty.
Gimi nuk ka shoqeri virtuale
Shoqeria e tij nuk matet me byte
Shoqeria e tij matete me fakte
Kshu qe ti genci
Meru me megabyte. Terrabyte etj etj
 
Last edited:
Dallohen te gjerat e vogla si prsh e/ë ,shprehjet qe perdorin me se shumti apo dhe kur i bejn like/komplimenta vetes me nick tjeter :p
 
Ajo weda eshte 100% fake....sme kishte ndodh me lexu njeri me fallco
 
Mjafton ta kem perball dike dhe t thot 5 fjal dhe kuptoj ca fshihet brenda tij/saj
 
S'me ha pune shume.

As ti testoj s'me nevojitet. ;)

Dalin vete ne origjine,edhe eshte ceshtje kohe. :)
 
99.9% jane fake!
Une hy te shifra qe permenda.
"Fake" ne kuptimin qe nuk jam ky qe jam ketu.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.