• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Sa vite keni bashke?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,342
Ndonjehere mendoj se ne nje tjeter diemension kohor kemi aq vite ,diku te 12000 vite para eres sone.

Kete mendim kam ,se keto mendime i kam nga mbreti Thoth,e nga mesimet e tij. :p

Eshte e varfer ta perkufizoja me kete njesine matese genjeshter aktuale.

Do t'ua prezantoj me kalimin e kohes kur ta gjej,sepse akoma s'kemi gjet njeri tjetrin,por e ndiej qe me ecen perbrinje,ashtu si ne forme energjie.

Hyjni,,,,,,,,,,,,,,,,! :)
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,780
Mosha
35
Location
Prague
mbi nje dekade 😂
 
Top