• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa vjec do te ishit nese nuk do e dinit sesa vjec jeni?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor/e
Mesazhe
20,913
Hmmmmm???
Mendoj se 22 sepse do beja shume gjera qe smunda dote.
 
Last edited:

Rider Thug

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
118
Hahahahahaha Loool Hahahahahaha Cfare flitet ketu hahaha do smurem dhe un si ju hahaha ??????
 

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor/e
Mesazhe
20,913
Uuuuu jallaaaaa qelbsine ene kaq sa jemi ujjjjjjj po uuuuujjjjj te Njoma jemi naaaaaa bam komshiu tja boj.
????????
 
  • Hahaha
Reactions: Iva
Top