• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sa vjec do te ishit nese nuk do e dinit sesa vjec jeni?

Hera

A 💞 & L 💞
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
9,765
Vendndodhja
Me kembe ne toke
25 aty dua te rri deri ne vdekje 😂😂
 

Alea

Super Moderator
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
14,042
Kac sa jam ndjehem,,spendohem per as nje gje qe kam kalu/bere,e ca te vje mire se te vje ne te ardhmen.
 
Top