• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Samsung Galaxy S9 dhe S9 plus, mësohet data e lansimit

gentleman

Developer on Forum.Netedy.com
Staff member
Administrator/e
Mesazhe
1,208
Likes
687
Age
27
Location
Germany
#1


Adhuruesit e
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
së shpejti do të kenë në duar
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
S9.

Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
S9 (dhe një version më i madh S9
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
) do të lansohet në një shfaqje tregtare në shkurt dhe do të konkurojë "kokë më kokë "iPhone X.

Nuk është aspak surprizë, pasi
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
ka lëshuar aparate të mëparshme në gamën
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
S të cilat kanë konkuruar denjësisht në treg.

Telefoni i ri premium do të kushtojë rreth 999 dollarë dhe do ketë dy versione
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
S9 (dhe një version më i madh S9
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
) . /albeu.com/
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,722
Likes
704
Age
31
Location
Ne te Arushes
#3
@MrCool Ja vlen ta marr vlla,por kam vetem hallin e Pixel,mos i djeg dhe ky.. e vec ta thyej. po qenka i lezetshem. pak a shume kopja e S8 esht vlla.. asnje ndryshim ska,vec Fingerprint..