Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sapo isha në... po ti ?

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 31, 2017
Mesazhe
1,478
Une dola bleva cik shalqin :p
 
Po punoj...meditoj....enderroj.....empty....
 
Sapo isha ne gjume....
 
Duke ec me makine huhu
 
sa fillova, uroj tja ngre se qenka merzitur shum :)

ti e gjete cpo kerkoje?
 
Po haja akullore:D:D
 
Sa shkon cigarja pas akullores tymnaje fare:D:D:p
 
Sot ne mengjes, ne bar, me pyeti nje zoteri:
- E di ti c'eshte miqesi?
Isha gati te pergjigjesha por ai me nderpreu:
- E shikon ate zoterine e ulur atje? Eshte shoku im me i mire. Te dy kemi lindur ne '39, jemi rritur bashke. Ai ka qene deshmitar ne martesen time, e une ne te tijen. Kemi blere toke per pune dhe cdo dite vinim ne kete bar, merrnim Bianchino dhe lexonim gazeten. Ai me lexonte, se une nuk di te lexoj dhe e degjoja. Ne '78 ne u zume dhe qe nga ajo dite nuk kemi folur me njeri- tjetrin, as nje pershendetje. Eh, qe nga viti '78 vijme ketu cdo dite, ne te njejten ore, vetem shihemi, nuk pershendetemi. Cdo dite ai merr gazetat dhe i lexon ato me ze te larte. Njerezit mendojne se eshte i cmendur, por ai e ben kete per mua!
 
Ne shtepi akoma.
 
Se harrova isha ne lokal tu pa neshjen ,, bertita me tmadhe goooool tqm edhe erdhi xhaxhi me kapi nga kokza e aty i thash uaaa o xhaxhiii sa i keq qenke ti ...!
 
Shoping!
 
Sapo bera nje kronike
 
Ne bulevard tu shiju rrezet e diellit..Qetesim nervash
0fe25af25ea04b67249a8b53e0acdc4b.jpg
 
Né pun para kompiutrit e duke chatuar e shkruar me ju
 
Jam dhe do vazhdoj ne pune.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.