• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sar❤nda

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
IRC STAFF
Mesazhe
3,454
Likes
2,740
#2
Nje mbrekulli ky det! Qyteti eshte betonizuar... vetem 1 rrjesht i vogel gjelberimi aty... Puuu ca makabritetit !
 

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
740
Likes
2,007
Age
31
Location
Shifna N'kujtime
#3
Kemi rilindur me betonizimin e Shqiperise.Bravo edush
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,127
Likes
5,438
#4
saranda ne vere eshte mrekulli.........
por mrekullite kushtojne
thjesht kafe e uje pi
por 6000 leke kafe dhe uje
vec ne montekarlo kam pase pi 1 kafe dhe nji uje 13 euro
gjithsesi sa per veren i heqim kapelet megjithese abuzohet shume me cmimet
ama ne dimer eshte si aleppo
ne dimer me shume levizje ka gjirokastra se saranda :p