Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Secila shenjë horoskopi ka një shprehje (QUOTE) që i përshtatet, zbuloni tuajën!

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
c525f76b2e032aa010609a9717a917ce_L.jpg

Kush më mirë se shprehjet e thëna nga njerëz të mëdhenj, mund të na përshkruajnë ne më së miri? Sa e sa herë mund ta keni gjetur veten në ndonjë shprehje të caktuar. Edhe në këtë artikull, mund të gjeni veten më së miri te shprehja që i përshtatet shenjës tuaj të horoskopit, bazuar në karakteristikat e gjithësecilës. Zbulojeni si më poshtë:

Dashi – “Jam zotëruesi i fatit tim. Jam kapiteni i i shpirtit tim” (William Ernest Henley)

Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më të fortë” (Friedrich Nietzsche)

Binjakët – “Një ditë e kaluar pa qeshur, është një ditë e çuar dëm” ( Charlie Chaplin)

Gaforrja – “Në fund vetëm 3 gjëra kanë rëndësi: Sa shumë ke dashur, sa me bujari ke jetuar, dhe sa në paqe i lë të shkojnë gjërat që nuk janë për ty” (Buddha)

Luani – “Dashuria jote më bën të fortë, urrejta më bën të pa ndalshëm (Ronaldo)

Virgjëresha – “Nuk ke jetuar sot, nëse nuk ke bërë diçka, për dikë që nuk mund të ta kthejë” (John Bunyan)

Peshorja – “Kur të ndalosh së prituri që njerëzit të jenë perfekt, do fillosh t’i pëlqesh për atë që janë” (Donald Miller)

Akrepi – “Të jesh burri më i pasur në varreza, nuk më intereson mua. Të shkosh në krevat çdo natë me shpresën se ke bërë diçka, kjo më intereson” (Steve Jobs)

Shigjetari – “Udhëto sa më shumë të mundesh, sa më larg të mundesh. Jeta nuk është për të jetuar në të njëjtin vend”

Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)

Ujori – “Qëllimi në jetë është t’i ndihmojmë të tjerët. Dhe nëse nuk i ndihmojmë dot, të paktëm mos t’i lëndojmë” (Dalai Lama)

Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge).
http://www.intv.al
 
Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)
 
  • Pëlqej
Reactions: Iva
Peshqit – “Gjëja më e bukur që mund të provosh, është të duash dhe të të duan” (Moulin Rouge).

Hmmmmm mbetet per tu par
Pas sure sure
 
Ky i demit paska qen tap mduket
 
Virgjeresha:-Nuk ke jetuar sot,nese nuk ke ber dicka,per dike qe nuk mund te ta ktheje"(John Bunyan)
 
Demi – “Ajo që nuk të vret, të bën më të fortë” (Friedrich Nietzsche)
 
Shigjetari – “Udhëto sa më shumë të mundesh, sa më larg të mundesh. Jeta nuk është për të jetuar në të njëjtin vend”

??
 
Ai buda e paska gjet per mua....
 
Bricjapi – “Ty të është dhënë jeta; është detyra jote të gjesh diçka të bukur në të, nuk ka rëndësi sa e vogël është” (Elizabeth Gilbert)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.