Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

SERIA A

Inter Per Sempre!
 
pupupu tgjith me interin ktu.zgjedhja mo e keqe qe mund bej nje person ne jete eshte tbehet tifoz i interit :p
 
Nuk ka me mire se te jesh Interist, sidomos per ata qe jane mesu me vuajtjen :p
 
Per punen e vuajtjes ke te drejte se u desh me i vjedh lojtaret juves e me prish gjith serie a me fitu dicka interi :p . Eshte faji ronaldos se ma do mendja tgjith tifoza me interin e me brazilin ne ate kohe jan bo lol
 
Per punen e vuajtjes ke te drejte se u desh me i vjedh lojtaret juves e me prish gjith serie a me fitu dicka interi :p . Eshte faji ronaldos se ma do mendja tgjith tifoza me interin e me brazilin ne ate kohe jan bo lol
Dukesh qe nga milje km qe je juventin..perpos gjithckaje qe te thuash INTER IS THE BEST
 
po po the best eshte vetem per ju se me bestin ska lidhje po nejse.juventin jam ,skam gabu asnjehere ne zgjedhje e kam kete tmire lol
 
po po the best eshte vetem per ju se me bestin ska lidhje po nejse.juventin jam ,skam gabu asnjehere ne zgjedhje e kam kete tmire lol
Kurseje mllefin..apo se beri dybala 3 gola kete jave po na krenohesh:p
 
Jo jo skam mllef por o thjesht nje e vertete.Dybala eshte njish :D
 
Oiiiiii bro juven tende po he
LOVE INTER!
 
haha skam nevoj ta mbroj une jo mbrohet vete juvja tu fitu pervit :D
 
Skuader me njolla doping kurdisje arbitra evazion fiskal lidhje mafioze dhe mbi te gjitha.. skuader pa pike nuri, pa pike lezeti :D
 
Hec o smirush hec...
 
Smirush?Duhet jeni ju te interit se juvja ka 6 vjet fito e ket vit 6 ndeshje 6 fitore.
 
Nuk e di pse me erresohen syte kur shoh ultras bardh e zi.....:p
 
lol,merre me sportivitet fundja fare ato i marrin nga 6 mln euro nvit ne sfitojm gjo :p
 
auto_montella1506263347.jpg

Ja deklarata e Montellas pas humbjes me Sampdorian
16:27, 24/09/2017

Vincenzo Montella ka folur pas ndeshjes të cilën Milani i tij e humbi nga Sampdoria me rezultat 2-0 me golat e Duvan Zapatas dhe Ricardo Alavarezit.

Trajneri italian nuk është aspak i kënaqur me lojën e treguar nga futbollistët e tij në ndeshjen e fundit, duke e cilësuar atë si mungesë të përcaktimit dhe kualitetit.

“Neve nuk na pëlqeu aspak paraqitja që bëmë”, ka thënë fillimisht Montella pas humbjes në Marassi nga Sampdoria.

“Ne ishim të pamjaftueshëm si në vendosmëri ashtu dhe në cilësi”.

“Ishim ende në lojë edhe pse Samp kishte disa shanse në gjysmën e parë, por nuk kishim qartësi mendore dhe duhet ta kuptojmë pse”.

Ish-trajneri i Fiorentinës shtoi se askush në ekipin e tij nuk mund të thoshte se ata kishin luajtur mirë kundër Blucerchiatit.

“Askush nuk ka bërë paraqitje të mirë sot. Ne kemi ende punë për progres, kemi shumë talent në anën tjetër, kështu që nevojitet më shumë punë”.

“Ky nuk është një projekt që mund të fshihet tashmë”, përfundoi trajneri italian.
 
auto_strakosha1506271699.jpg

Strakosha shkëlqen në Serie A, i vë ‘kyçin’ portës së Lazios
18:47, 24/09/2017

Lazio e Thomas Strakoshës po ecën me ritëm të shkëlqyer për zonën e Europës. Portieri shqiptar dhuroi një tjetër paraqitje të mirë sot në suksesin 3-0 të Lazios në fushën e Veronës.

Dy gola të Imobiles dhe një i Marusic siguruan tre pikët për ekipin e kryeqytetit italian që në këtë sezon ka pretendime për të qëndruar sa më pranë kreut dhe për të siguruar një vend në zonën e Ligës së Kampioneve.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.