• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Serialet që duhen parë

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,026
Likes
3,474
#1
Atëherë , kjo është lista ime personale ,, disa i kam parë deri në fund , disa janë të sygjeruara , disa ngelën për gjysëm për mungesë kohe , por gjithësesi ngelen ndër më të bukurat.

Të urdhëroj të shtoj , kush shikon që mungojnë :)

1. Doctor Who , aventura të pafundme , duke udhëtuar në kohë , duke ndryshuar aparencën dhe gjininë , si për të ashtu dhe për shoqëruesit e tij.
Një botë pa limite..

2. Sherlock , dramë , mistere , aty ku llogjika shpesh herë të çon në zbulimin e asaj , krimit..

3. Game Of Thrones , fantazia , tradhëtia , dragojtë , dashuriçkat dhe sigurisht vdekjet nuk mungojnë :p
Përtej shakas , është serial unik në llojin e tij. :)

4. Breaking Bad , gjithçka fillon kur një profesor i kimisë , me kancer të mushkërive ( stadin e fundit ) fillon të shesi Metamfetamine për të siguruar të ardhurat e familjes.
Një regji dhe fotografi e paparë , me një aktrim klasi.. serial që nuk duhet humbur.

5. Twin Peaks , një agjend i forcave speciale të FBI investigon vrasjen misterioze të një vajze të re , në një qytet ku të gjithë njohin njëri -tjetërin dhe asgjë nuk duket ashtu siç paraqitet.
Plot surpriza..

6. Peaky Blinders , familje gangsterësh , me dominimin të rrugëve ... duket çdo gjë kaq reale , të çon dhe të mendosh ( më ka ndodhur shpesh )..
Të tjerat do ngelen më vonë , për mungesë kohe...
 

Universal

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,668
Likes
1,264
Age
28
Location
127.0.0.1
#4
Into the Badlands
Sani shpëton një djalë misterioz i cili fsheh një sekret të errët, por i cili mund të di rrugën për tu larguar nga Bedlends
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
6,777
Likes
4,412
Location
Struge
#7
Kam fillu te shoh Greys Anatomy dhe Antimafia kur kam kohe te lire...

E reklamonin ne nje kanal qe do japin That 70's Show... Mezi e pres
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,026
Likes
3,474
#9
Blue Planet II , dokumentar anglez përkushtuar botës nënujore , duke parë filmuar dhe zbuluar çdo gjë për krijesat të rralla dhe të pa dëgjuar më parë , si dhe për gjendjen e oqeaneve.
Goxha i bukur për syrin :)
 

Seyfert

https://www.nasa.gov/
VIP i Forumit
Mesazhe
2,003
Likes
3,592
Location
Prague
#11
Atëherë , kjo është lista ime personale ,, disa i kam parë deri në fund , disa janë të sygjeruara , disa ngelën për gjysëm për mungesë kohe , por gjithësesi ngelen ndër më të bukurat.

Të urdhëroj të shtoj , kush shikon që mungojnë :)

1. Doctor Who , aventura të pafundme , duke udhëtuar në kohë , duke ndryshuar aparencën dhe gjininë , si për të ashtu dhe për shoqëruesit e tij.
Një botë pa limite..

2. Sherlock , dramë , mistere , aty ku llogjika shpesh herë të çon në zbulimin e asaj , krimit..

3. Game Of Thrones , fantazia , tradhëtia , dragojtë , dashuriçkat dhe sigurisht vdekjet nuk mungojnë :p
Përtej shakas , është serial unik në llojin e tij. :)

4. Breaking Bad , gjithçka fillon kur një profesor i kimisë , me kancer të mushkërive ( stadin e fundit ) fillon të shesi Metamfetamine për të siguruar të ardhurat e familjes.
Një regji dhe fotografi e paparë , me një aktrim klasi.. serial që nuk duhet humbur.

5. Twin Peaks , një agjend i forcave speciale të FBI investigon vrasjen misterioze të një vajze të re , në një qytet ku të gjithë njohin njëri -tjetërin dhe asgjë nuk duket ashtu siç paraqitet.
Plot surpriza..

6. Peaky Blinders , familje gangsterësh , me dominimin të rrugëve ... duket çdo gjë kaq reale , të çon dhe të mendosh ( më ka ndodhur shpesh )..
Të tjerat do ngelen më vonë , për mungesë kohe...
VIKINGS, Mindhunter.