Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Serialet që duhen parë

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Atëherë , kjo është lista ime personale ,, disa i kam parë deri në fund , disa janë të sygjeruara , disa ngelën për gjysëm për mungesë kohe , por gjithësesi ngelen ndër më të bukurat.

Të urdhëroj të shtoj , kush shikon që mungojnë :)

1. Doctor Who , aventura të pafundme , duke udhëtuar në kohë , duke ndryshuar aparencën dhe gjininë , si për të ashtu dhe për shoqëruesit e tij.
Një botë pa limite..

2. Sherlock , dramë , mistere , aty ku llogjika shpesh herë të çon në zbulimin e asaj , krimit..

3. Game Of Thrones , fantazia , tradhëtia , dragojtë , dashuriçkat dhe sigurisht vdekjet nuk mungojnë :p
Përtej shakas , është serial unik në llojin e tij. :)

4. Breaking Bad , gjithçka fillon kur një profesor i kimisë , me kancer të mushkërive ( stadin e fundit ) fillon të shesi Metamfetamine për të siguruar të ardhurat e familjes.
Një regji dhe fotografi e paparë , me një aktrim klasi.. serial që nuk duhet humbur.

5. Twin Peaks , një agjend i forcave speciale të FBI investigon vrasjen misterioze të një vajze të re , në një qytet ku të gjithë njohin njëri -tjetërin dhe asgjë nuk duket ashtu siç paraqitet.
Plot surpriza..

6. Peaky Blinders , familje gangsterësh , me dominimin të rrugëve ... duket çdo gjë kaq reale , të çon dhe të mendosh ( më ka ndodhur shpesh )..
Të tjerat do ngelen më vonë , për mungesë kohe...
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
475
Pëlqime
1,246
Pikë
113
Location
Milan
Prision Break dhe ky eshte super :)
 
Reactions: AMG
U

Universal

Guest
Into the Badlands
Sani shpëton një djalë misterioz i cili fsheh një sekret të errët, por i cili mund të di rrugën për tu larguar nga Bedlends
 

Jaguar

Queen of Sins
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 19, 2017
Mesazhe
482
Pëlqime
258
Pikë
83
Stranger things.
 

helm

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 22, 2017
Mesazhe
176
Pëlqime
209
Pikë
83
Ultimo
Antimafia
Gamorra
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
Kam fillu te shoh Greys Anatomy dhe Antimafia kur kam kohe te lire...

E reklamonin ne nje kanal qe do japin That 70's Show... Mezi e pres
 

AMG

OFFLINE
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Oct 11, 2017
Mesazhe
156
Pëlqime
326
Pikë
63
Location
USA
Ultimo
Il clan dei camorristi
Il capo dei capi
 

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Blue Planet II , dokumentar anglez përkushtuar botës nënujore , duke parë filmuar dhe zbuluar çdo gjë për krijesat të rralla dhe të pa dëgjuar më parë , si dhe për gjendjen e oqeaneve.
Goxha i bukur për syrin :)
 

Aimilius

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 14, 2018
Mesazhe
73
Pëlqime
70
Pikë
18
Prision Break dhe ky eshte super :)
haha telenovele per meshkuj. kishte shume boshlleqe qe ne realitet veshtire te beheshin megjitathe ok
dhe pastaj doli Breaking Bad dhe ja mori pozitionin
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
Atëherë , kjo është lista ime personale ,, disa i kam parë deri në fund , disa janë të sygjeruara , disa ngelën për gjysëm për mungesë kohe , por gjithësesi ngelen ndër më të bukurat.

Të urdhëroj të shtoj , kush shikon që mungojnë :)

1. Doctor Who , aventura të pafundme , duke udhëtuar në kohë , duke ndryshuar aparencën dhe gjininë , si për të ashtu dhe për shoqëruesit e tij.
Një botë pa limite..

2. Sherlock , dramë , mistere , aty ku llogjika shpesh herë të çon në zbulimin e asaj , krimit..

3. Game Of Thrones , fantazia , tradhëtia , dragojtë , dashuriçkat dhe sigurisht vdekjet nuk mungojnë :p
Përtej shakas , është serial unik në llojin e tij. :)

4. Breaking Bad , gjithçka fillon kur një profesor i kimisë , me kancer të mushkërive ( stadin e fundit ) fillon të shesi Metamfetamine për të siguruar të ardhurat e familjes.
Një regji dhe fotografi e paparë , me një aktrim klasi.. serial që nuk duhet humbur.

5. Twin Peaks , një agjend i forcave speciale të FBI investigon vrasjen misterioze të një vajze të re , në një qytet ku të gjithë njohin njëri -tjetërin dhe asgjë nuk duket ashtu siç paraqitet.
Plot surpriza..

6. Peaky Blinders , familje gangsterësh , me dominimin të rrugëve ... duket çdo gjë kaq reale , të çon dhe të mendosh ( më ka ndodhur shpesh )..
Të tjerat do ngelen më vonë , për mungesë kohe...
VIKINGS, Mindhunter.
 

Aimilius

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 14, 2018
Mesazhe
73
Pëlqime
70
Pikë
18
Se mos nuk shikoni keto
MAD MEN
Westworld
Black Mirror
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,957
Pëlqime
17,352
Pikë
113
Location
Space
Breaking Bad , gjithçka fillon kur një profesor i kimisë , me kancer të mushkërive ( stadin e fundit ) fillon të shesi Metamfetamine për të siguruar të ardhurat e familjes.
Një regji dhe fotografi e paparë , me një aktrim klasi.. serial që nuk duhet humbur.
 

Haters

Call Me Begjet
Banned
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,935
Pëlqime
7,447
Pikë
113
Th punisher osht nice
Cunave ju sygjeroj spartacus ... prerje kokasjbe porno pa fund :p
 

BjOnDi

Sempre a testa alta
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Oct 26, 2017
Mesazhe
1,447
Pëlqime
1,076
Pikë
113
Location
Napoli
Me ka pëlqyer shum s'kam len seri pa pare.
 

Ersaa

Keep your distance!
PRINCESS
Regjistruar më
Feb 15, 2020
Mesazhe
2,909
Pëlqime
3,511
Pikë
113
The Walking Dead😏
 

Ersaa

Keep your distance!
PRINCESS
Regjistruar më
Feb 15, 2020
Mesazhe
2,909
Pëlqime
3,511
Pikë
113
Pse skena boll tdekun :p
Eh keshtu si puna e ketyre te jene te dekurit🙄
Por eshte nje serie tv cute qe jo te gjithve mund tju plq.
Mua me ka plq e ndaj lo consigliò 🙂
 

Haters

Call Me Begjet
Banned
Regjistruar më
Jan 10, 2019
Mesazhe
6,935
Pëlqime
7,447
Pikë
113
Eh keshtu si puna e ketyre te jene te dekurit🙄
Por eshte nje serie tv cute qe jo te gjithve mund tju plq.
Mua me ka plq e ndaj lo consigliò 🙂
Bera shaka :)
Un peferoj ato me aksion :p burra qe supmojn grate a mani nude ose viceversa :p
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top