• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Sezon I ri...... zakon I vjeter

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
@Milanisti si mendon ti I nderuar :)

Thuj te drejten mos me lej me rrejt

FB_IMG_1537024001498.jpg

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
E keqja eshte... Ky Dimarco eshte lojtar i Interit :/

Vinjol

VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Ka bere autogol ai :p

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Une po vdiqa i ri vetem nga Interi do vdes qe u mallkofte dita kur u bera Interist :D

Vinjol

VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Hahaahahaahagaahahah te rujte zoti ty voccccc jarebi.
Vec @Dorina ka interist tjeter verdalle

Vinjol

VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Dhe dyshoja per kete sinqersiht......

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Te flase @iMp4Ct qe eshte Juventin, hajt mo ka te drejte... Por kur flasin dhe milanistat... O pikaaa :p

Vinjol

VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Rri jo ashtu se I kena kushurij

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,799
Shnosh vet.

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,092
Ca ka per tu habit ketu?

Eshte ADN Interit.

Perjashto 2006-2010 qe lujten pa kundershtare e moren lojtaret e Juves me nis sukseset historikisht humbes kane qene.

Vetem te qajne dine.

Fozza Inda gjithsesi. :p

@MrCool me vjen mire qe e ke kuptu gabimin, te gjithe kemi gabuar ne femijeri. Hiq dore behu me nai ekip Spanjoll ose Anglez meqe me u bo me Juventus ne kete moshe e ke te veshtire. :D

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
E keqja eshte se ne c'do shtet jam me ekipe deshtake.. Dashurine e dyte e kam Dortmund, ata jane me keq se Interi :p

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Ca ka per tu habit ketu?

Eshte ADN Interit.

Perjashto 2006-2010 qe lujten pa kundershtare e moren lojtaret e Juves me nis sukseset historikisht humbes kane qene.

Vetem te qajne dine.

Fozza Inda gjithsesi. :p

@MrCool me vjen mire qe e ke kuptu gabimin, te gjithe kemi gabuar ne femijeri. Hiq dore behu me nai ekip Spanjoll ose Anglez meqe me u bo me Juventus ne kete moshe e ke te veshtire. :D
Ore.. Ajo 2006-2010 eshte njejte si periudha juaj 2012-2018 .. Pa kundershtare, u merrni lojtaret Romes dhe Napolit..

Interi te pakten beri tripleten qe do mbahet mend.. Po Juvja jote?? Championsin se merrni dot, max mund ta shikoni nga fusha duke pare si festojne skuadrat tjera ne podium :p

UnSeen

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
22
Te vjen te cmendesh nje ekip te felliqur si ky te te mar fitore brenda dhe te kualifikohet ne Champions League.

Posht e me posht o ekip i felliqur!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
@UnSeen akoma s'te eshte sheruar djegia e shkalles 5 kur doli 2-3? :p

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
O vinjol më shumë më dhemb në shpirt kur më humb interi se sa kur më le i dashuri:(

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,407
Forza Napoli :) sempre e ovunque......nuk kemi tituj per tu mburrur por kemi nje stadium ku dridhen leqet e komve e ky osht sporti Nji Qytet Nji Stadium Nje SKUADER

NAPOLI NAPOLI NAPOLI!!!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Nuk keni tituj sepse i humbisni ne hotel, apo jo @iMp4Ct ? :D