• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sezon I ri...... zakon I vjeter

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,122
Likes
5,415
#1
@Milanisti si mendon ti I nderuar :)

Thuj te drejten mos me lej me rrejt

FB_IMG_1537024001498.jpg
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#2
E keqja eshte... Ky Dimarco eshte lojtar i Interit :/
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,122
Likes
5,415
#3
Ka bere autogol ai :p
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#4
Une po vdiqa i ri vetem nga Interi do vdes qe u mallkofte dita kur u bera Interist :D
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,122
Likes
5,415
#5
Hahaahahaahagaahahah te rujte zoti ty voccccc jarebi.
Vec @Dorina ka interist tjeter verdalle
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,122
Likes
5,415
#7
Dhe dyshoja per kete sinqersiht......
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#9
Te flase @iMp4Ct qe eshte Juventin, hajt mo ka te drejte... Por kur flasin dhe milanistat... O pikaaa :p
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
4,122
Likes
5,415
#10
Rri jo ashtu se I kena kushurij
 

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,989
Likes
7,846
Location
127.0.0.1
#11
Shnosh vet.
 

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
5,238
Likes
3,531
#13
Ca ka per tu habit ketu?

Eshte ADN Interit.

Perjashto 2006-2010 qe lujten pa kundershtare e moren lojtaret e Juves me nis sukseset historikisht humbes kane qene.

Vetem te qajne dine.

Fozza Inda gjithsesi. :p

@MrCool me vjen mire qe e ke kuptu gabimin, te gjithe kemi gabuar ne femijeri. Hiq dore behu me nai ekip Spanjoll ose Anglez meqe me u bo me Juventus ne kete moshe e ke te veshtire. :D
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#14
E keqja eshte se ne c'do shtet jam me ekipe deshtake.. Dashurine e dyte e kam Dortmund, ata jane me keq se Interi :p
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#15
Ca ka per tu habit ketu?

Eshte ADN Interit.

Perjashto 2006-2010 qe lujten pa kundershtare e moren lojtaret e Juves me nis sukseset historikisht humbes kane qene.

Vetem te qajne dine.

Fozza Inda gjithsesi. :p

@MrCool me vjen mire qe e ke kuptu gabimin, te gjithe kemi gabuar ne femijeri. Hiq dore behu me nai ekip Spanjoll ose Anglez meqe me u bo me Juventus ne kete moshe e ke te veshtire. :D
Ore.. Ajo 2006-2010 eshte njejte si periudha juaj 2012-2018 .. Pa kundershtare, u merrni lojtaret Romes dhe Napolit..

Interi te pakten beri tripleten qe do mbahet mend.. Po Juvja jote?? Championsin se merrni dot, max mund ta shikoni nga fusha duke pare si festojne skuadrat tjera ne podium :p
 

UnSeen

UnRealIRCD.HELP
I Rregjistruar/e
Mesazhe
22
Likes
25
#16
Te vjen te cmendesh nje ekip te felliqur si ky te te mar fitore brenda dhe te kualifikohet ne Champions League.

Posht e me posht o ekip i felliqur!
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#17
@UnSeen akoma s'te eshte sheruar djegia e shkalles 5 kur doli 2-3? :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Mesazhe
19,418
Likes
19,038
Age
26
Location
Tiranë
#18
O vinjol më shumë më dhemb në shpirt kur më humb interi se sa kur më le i dashuri:(
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,380
Likes
1,821
#19
Forza Napoli :) sempre e ovunque......nuk kemi tituj per tu mburrur por kemi nje stadium ku dridhen leqet e komve e ky osht sporti Nji Qytet Nji Stadium Nje SKUADERNAPOLI NAPOLI NAPOLI!!!
 

MrCool

LimitedEdition
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
7,416
Likes
5,444
Location
Struge
#20
Nuk keni tituj sepse i humbisni ne hotel, apo jo @iMp4Ct ? :D