Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sfidat e forumisteve..

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,720
Pëlqime
10,674
Pikë
113
Ne kete teme jo pa qellim i vendosa emrin sfidat e forumistave,
Mund te vendosni nje sfid ditore,
Cdo dite nga nje sfide.
Cfare do lloje sfide
Kush do esht i mirekpritur me mare pjese kush nuk don e anashkalon
Jo shume chit-chate
E sfida te bukura shikofshim ne kohe karantine.
Fotot qe do vendosen nuk fshihen.
😊
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ersaa

Keep your distance!
PRINCESS
Regjistruar më
Feb 15, 2020
Mesazhe
2,905
Pëlqime
3,482
Pikë
113
@Alea he said iher ti mos rri vec duke pare😅 dhe mos harro porosin eee🤪
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,419
Pëlqime
13,592
Pikë
113
Mosha
26
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top