Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sfido antarin tjeter😛

Sole

Off👋
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
13,857
Pëlqime
10,865
Pikë
113
Te gjith forumi do bej sfiden me leter higjenike 😁
Sfida esht keshtu
Kapni i top leter me dore
Meren e beni sikur po luani top ahhahah
 
Last edited by a moderator:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

HIM

Mirmengjes interes!
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
3,620
Pëlqime
5,212
Pikë
113
Mosha
32
Location
So far away
Si postohen videot ktu?
 

Kosoovaarkaa

Dada police👮🏻‍♀️🤓
Kontributor
Regjistruar më
Jul 7, 2018
Mesazhe
8,646
Pëlqime
7,154
Pikë
113
Mosha
22
Po un qe nuk perdor kshtu letrash apo te luaj me uj kshtu?
 

ANABELA

<>_I’m_ReallY_NoT_FakE<>
VIP I FORUMIT
PRINCESS
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
11,758
Pëlqime
23,974
Pikë
113
Mosha
28
@HIM ec ma co mu se sta maj ta kthej mrapsh prap 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top