• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shekulli 21, shikoni në çfarë fusha zhvillohet Superliga jonë

molecule

/dev/null
Staff member
Administrator/e
Mesazhe
1,256
Likes
496
Location
127.0.0.1
#1


90-minutëshi i zhvilluar në kuadër të xhiros së 16 të Vala Superligës ishte i luftuar nga të dy ekipet, që në fund u deshën të kënaqen me nga një pikë.

Ajo që vlen të theksohet ishte gjendja e fushës, e cila ishte katastrofike.

Të dy trajnerët e skuadrave janë shprehur të shqetësuar se si në Kosovë elita e futbollit zhvillohet ende në fusha të tilla. /Lajmi.net/

Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!


Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!