Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shenjat e horoskopit që e kanë zemrën gur.

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
zemra.jpg

Shenjat që e kanë zemrën gur, as mos u përpiqeni t’i bëni që të bien në dashuri, sepse ato janë bërë nga akulli, por ka një arsye pse janë bërë kështu. Po cilat janë shenjat e zodiakut që pas vuajtjeve nga problemet e dashurisë, vështirë se do të mund t’i besojnë përsëri dikujt, duke u bërë pothuajse prej guri.

UJORI
Ata që kanë lindur nën këtë shenjë janë ndër më të ndjeshmet e zodiakut; Megjithatë, një zhgënjim i fortë i dashurisë është në gjendje t’i transformojë përfundimisht në njerëz me zemër akulli dhe pothuajse pa ndjenja kur është fjala për dashuri, prandaj arritja dhe bërja për vete e tyre është një detyrë shumë e vështirë, nëse kanë vuajtur për shkak të dikujt që e donin.

Virgjëresha
Pasi një partner u thyen zemrën, është shumë e vështirë për që t’i besojnë akoma një personi, kështu që ata e kthejnë zemrën e tyre në një shkëmb, të cilin askush nuk mund ta lëvizë.. Megjithatë, për ta ka shpresë, mund t’i kthejnë besimin dikujt që me shumë durim dhe këmbëngulje mund t’i bëjë të besojnë përsëri në dashuri, duke ua shkrirë zemrën. Por do të duhet kohë.

Bricjapi
Të lindurit e kësaj shenje nuk besojnë më shumë në përrallat pas zhgënjimit të parë të dashurisë, ku ata me siguri kanë pësuar shumë. Ata menjëherë mësohen që të mos presin asgjë nga askush, dhe nëse dikush përpiqet t’i bëjë për vete, ata do të notojnë në zemrat e tyre të ftohta, sepse nuk do të lejojnë më të rrëmbehen nga ndjenjat, por gjithmonë do të kenë atë realizëm të tepruar që do t’i bëjë imunë ndaj romancës.

Peshorja
Të lindurit e kësaj shenje janë më të dashuruarit e zodiakut. Por, nëse kanë pasur gjëra që u kanë treguar atyre se jo gjithçka është ashtu siç duket, dhe se dashuria e filmave nuk ekziston, ata mund të mbyllen, gati duke rënë në një depresion ironik. Ata mund të rihapin zemrat tek dikush që mund të fitojë besimin e tyre, por ata do jetë tepër e vështirë, para se të ndodhë.

globisot.net
 
Bricjapi
Të lindurit e kësaj shenje nuk besojnë më shumë në përrallat pas zhgënjimit të parë të dashurisë, ku ata me siguri kanë pësuar shumë. Ata menjëherë mësohen që të mos presin asgjë nga askush, dhe nëse dikush përpiqet t’i bëjë për vete, ata do të notojnë në zemrat e tyre të ftohta, sepse nuk do të lejojnë më të rrëmbehen nga ndjenjat, por gjithmonë do të kenë atë realizëm të tepruar që do t’i bëjë imunë ndaj romancës.

Une e kom
Zemren mafishe lale :p
 
Virgjëresha
Pasi një partner u thyen zemrën, është shumë e vështirë për që t’i besojnë akoma një personi, kështu që ata e kthejnë zemrën e tyre në një shkëmb, të cilin askush nuk mund ta lëvizë.. Megjithatë, për ta ka shpresë, mund t’i kthejnë besimin dikujt që me shumë durim dhe këmbëngulje mund t’i bëjë të besojnë përsëri në dashuri, duke ua shkrirë zemrën. Por do të duhet kohë.
 
Qy dhe zemer gur qenkam moj derman ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.