Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shenjat më hakmarrëse

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

"Dhe unë ngjyros perdet, në ngjyrën që urreni ..." - Këto janë katër shenjat më hakmarrëse​


joker-1024x576.jpeg

Lexoni se cilat shenja të zodiakut marrin hak më lehtë​


Disa falin lehtë dhe disa kurrë.
Ka shenja që nuk qëndrojnë në një gabim dhe të tjera që mund të rrëzojnë të gjithë botën. Këta të fundit janë gjithashtu ata që janë më të prirur për të. Hakmarrja.
Lexoni cilat shenja të zodiakut i përkasin kësaj kategorie.

Gaforrja​

Një "njeriu hakmarrës" i cili është një shenjë uji. Gaforrja do të dëmtojë personin që e lëndoi shumë me kalibrat e tij, nëse ai madje mendon se thika që mori ishte nga prapa.
Kujtesa e tyre mahnitëse dhe marrëdhënia e tyre e mirë me të kaluarën e bëjnë atë të mbajë plagën "të freskët" dhe të mos e lërë të mbyllet.
Ato nuk do të nxitojë për të organizuar kundërsulmin e tij, ndërsa minimi dhe dobësimi i kundërshtarit është specialiteti i tij.

Akrepi​

Sigurisht sinonim i termit "hakmarrje"!
Ato nuk i lëne asgjë rastësisë, ato kurrë nuk harrojne pavarësisht se sa vite kalojnë, të cilin njeriu e zemëroi ose e tradhtoi dhe do të hartojë planet e tyre ai do të përfitojë nga të gjitha rrethanat, do të gjejë momentin e duhur dhe do të marrë hakmarrje kur ai nuk e pret atë.
Vetëm atëherë ai do të jetë në gjendje ta fshijë atë nga gjymtyrët e tij përgjithmonë, për të vazhduar përpara.
Ajo që është e sigurt është se dëmi do të jetë tre herë më i madh se ai që i shkaktuan atij.

Bricjapi​

Bricjapi, siç raportohet nuk konsideron se po hakmerret, por se po bën drejtësi, prandaj mban një vend në këtë listë. Le të mos harrojmë se ai është i rreptë, pothuajse mizor dhe nuk do të falë kurrë askënd që e ka lënduar.
Ai specializohet në informimin e veshëve të duhur për padrejtësinë që pësoi ose goditjen që mori, duke siguruar kështu që reputacioni i "kundërshtarit" të tij të shkatërrohet plotësisht. Në fakt, nëse lëviz në të njëjtën hapësirë profesionale, ai nuk do të ngrejë kokën.

Peshqit​

Ndoshta askush nuk beson, duke parë një Peshq të mirë dhe të bute se ai mund të marrë hak.
Sepse, jo, ai e di që e nënvlerësojnë, duke e konsideruar atë naiv apo edhe budalla, e shfrytëzon deri në pikën ku nuk shkon.
Duke pasur "dëshminë e mirë nga jashtë", ai nuk do të ngjallë asnjë dyshim dhe do të krijojë me mjeshtëri një kurth (gjithmonë me ... dhimbje shpirti), në të cilin do të bjerë një person që e ka lënduar. Madje është e mundur që ai të mos i ndërpresë kontaktet me të, duke i hedhur hi në sy.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.