Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shenjat që i pret një ‘nëntor i vështirë’

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731
Shenjat që i pret një ‘nëntor i vështirë’

(Foto: Happier Human)

(Foto: Happier Human)

Tri shenja të zodiakut do të kalojnë një “ferr” në muajin nëntor dhe kaosi e paqëndrueshmëria do të jenë një dukuri e zakonshme.

Bricjapi​

Bricjapët do të ndiejnë thelbin e vërtetë të “varësisë”. Rritja e të ardhurave nuk është as afër dhe për shkak të një vendimi të gabuar, ata mund të gjenden në zyrën e punës.
Për sa i përket dashurisë – do të jetë më e mira për beqarët sepse do të mbeten vetëm, kurse ata që janë në një lidhje – nuk do të jenë më.
Përveç faktit që ky muaj do t’i lodhë plotësisht personat e kësaj shenje të horoskopit, nuk do t’u sjellë as edhe një moment lumturie. Por, në fillim të vitit të ardhshëm “do të lindin sërish”.

Dashi​

Fillimi i muajit do të jetë përrallor, por me afrimin e muajit në mes, lindin ferr dhe probleme të mëdha.
Përveç problemeve financiare, i presin edhe dashuria dhe problemet shëndetësore.
Biznesi nuk do të lulëzojë dhe gabimet e tyre do t’i numërojnë kolegët dhe do të presin vetëm momentin kur mund t’i “fusin nën autobus” dhe t’i nxijnë para të gjithëve.
Ata duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të analizojnë çdo vendim deri në detajet më të vogla.
Për Dashin, nëntori është padyshim muaji më i keq i 2022-shit dhe si qershia mbi tortë – marrëdhëniet dhe martesat afatgjata do të marrin fund.

Gaforrja​

Para Gaforres është një muaj i ngarkuar plot turbulenca, por në çdo kuptim negativ dhe të frikshëm.
Ata që nuk kanë para për “ditët e zeza” do të jenë më të prekurit pasi që do të përballen me humbje të mëdha financiare.
Kur bëhet fjalë për jetën e dashurisë – një “re e zezë” do të varet mbi këtë shenjë të zodiakut dhe partnerët do të thyejnë zemrat e tyre.
Marrëdhënie të shkëlqyera nuk do të ketë as në familje. Edhe pse muaji që vjen është krejtësisht i tmerrshëm dhe më së miri do të ishte ta flinit gjatë, në fillim të dhjetorit gjërat do të ndryshojnë, ndaj ia vlen të prisni atë mundësi.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.