Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

SHENVALENTIN 💋💋💋❤️❤️💕💕

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Aldi_uk

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 30, 2019
Mesazhe
19
Pëlqime
53
Pikë
13
Mosha
29
Vertet jo mos u tall un kam dhe tre or per vete hahahaha 22:10 esht ktu ne london
 

Aldi_uk

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 30, 2019
Mesazhe
19
Pëlqime
53
Pikë
13
Mosha
29
Si duket po kshu i pelqen mbretereshes hahahaha
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,187
Pëlqime
12,148
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top