• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shfaq foton e profilit te forumit ne webin tend.

molecule

/dev/null
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,718
Likes
7,875
Location
127.0.0.1
#1
PHP:
<?php
#SHFAQ FOTON TENDE TE PROFILIT NE FORUM.NETEDY.COM NE WEBIN TEND
#AUTHOR: molecule
#WEB: http://www.netedy.com & http://www.shoqeria.net & http://www.netedy.al
#(c) 2017
$userID = "11";
$emriProfilit = "molecule";

echo "<center>PROFILE: <b>$emriProfilit</b>";
echo "<br/>";
echo "<img src='http://forum.netedy.com/data/avatars/l/0/$userID.jpg'/></center>";
?>
 

Universal

Anetare legjende.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,616
Likes
1,163
Age
28
Location
127.0.0.1
#2
PHP:
<?php
#SHFAQ FOTON TENDE TE PROFILIT NE FORUM.NETEDY.COM NE WEBIN TEND
#AUTHOR: molecule
#WEB: http://www.netedy.com & http://www.shoqeria.net & http://www.netedy.al
#(c) 2017
$userID = "11";
$emriProfilit = "gentleman";

echo "<center>PROFILE: <b>$gentleman</b>";
echo "<br/>";
echo "<img src='http://forum.netedy.com/data/avatars/l/0/$userID.jpg'/></center>";
?>
 

molecule

/dev/null
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,718
Likes
7,875
Location
127.0.0.1
#3
PHP:
<?php
#SHFAQ FOTON TENDE TE PROFILIT NE FORUM.NETEDY.COM NE WEBIN TEND
#AUTHOR: molecule
#WEB: http://www.netedy.com & http://www.shoqeria.net & http://www.netedy.al
#(c) 2017
$userID = "11";
$emriProfilit = "gentleman";

echo "<center>PROFILE: <b>$gentleman</b>";
echo "<br/>";
echo "<img src='http://forum.netedy.com/data/avatars/l/0/$userID.jpg'/></center>";
?>
e ke gabim pasi syntax deklarohet $emri = "gentleman"; ose #emriProfilit = "gentleman";

dhe kur vendos syntaxen $emriProfilit ne rasting me siper
PHP:
echo "<center>PROFILE: <b>$gentleman</b>";
nuk duhet bere $gentleman (pasi te nxjerr error) por $emriProfilit ,
PHP:
echo "<center>PROFILE: <b>$emriProfilit</b>";
Dhe rezultati do jet
PHP:
echo "<center>PROFILE: <b>gentleman</b>";