Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

SHGSK gati për turneun “Burim Hatipi” dhe çmimin “Ali Shala”

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,965
buksd-300x150.jpg


Njoftimi i SHGSK:

Ftohen të gjithë gazetarët sportivë që të marrin pjesë në ceremoninë “Ali Shala” ku do të ndahen shpërblimet për gazëtarët, xhiruesit dhe fotoreporterët më të mirë sportivë të vitit. Ceremonia mbahet në Hotel Sirius në Prishtinë, nga ora 16:00 dhe transmetohet drejtpërdrejt në Radio Televizionin e Kosovës. Ju lutemi, gjeni të bashkëngjitur agjendën dhe detajet tjera të dy aktiviteteve, turneut “Burim Hatipi” dhe çmimit “Ali Shala”. Turneu i futbollit të vogël “Burim Hatipi 2017”, do të mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, nga ora 10.30 kurse ceremonia “Ali Shala” në orën 16.00 në Hotel “Sirius” në Prishtinë. Këto aktivitete, do të mbahen më 16 janar 2018.

Agjenda:

9.30 – Takimi me mysafirët e ftuar, ekipet pjesëmarrëse

10.00 – Homazhe tek varrezat e dy doajenëve Burim Hatipi e Ali Shala – Dragodan

10.30 – Hapja e turneut “Burim Hatipi 2017”

(Turneu do të zhvillohet me sistem eliminimi, dhe pritet të përfundojë rreth orës 14.30)

15.45 – 16.00 – Pritja e mysafirëve në Hotel “Sirius”

16.00 – 17.00 – Ceremonia “Ali Shala”

(Transmetim i drejtpërdrejt në Radiotelevizionin e Kosovës)

17.15 – Darka solemne për të pranishmit

Luteni që të respektoni orarin, për shkak të transmetimit televiziv.
 
Une mora çmimin miss shala:p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.