Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Shikoni cfare do lloj ndeshje futbolli ne tel tuaj falas

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,700
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Shkarkojeni kte aplikacion ne tel tuaj .e shifni cdo lloj ndeshjeje freee aplukacioni eshte free ne play store
64597
.
 
Reactions: SEO

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,700
Pëlqime
1,934
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Gjithashtu dhe Albkanale eshte 1 aplikacion
Me komentin shqip te ndeshjeve

Screenshot_20201017-154004.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top