• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shikoni Falas Filmin 2 Gisht Mjalt 2019

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1

Dibrani

Smile, today is a beautiful day
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,593
Location
Tiranë
Me mir po shkarkoj se ndoshta papaqi ju bllokon linket 😂😂😂

Ps: rrofsh cuna, na keni kursyer 500 lek 😂
 

CIBOX

value = "{} the xengent
Contributor
Mesazhe
98
Padyshim qe sjemi, ideja ishte se ky film me sa kam pare kerkohet edhe ketu eshte nje promovim i mire :)
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
Unë e shkarkova
Flm:)
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,040
Mosha
35
Location
Space
Edhe te mendosh qe Shqiptaret i mbushen kinemate plot per kete film kur shume lehte mund ta gjeje dhe ne internet. Personalisht e pash qe javen e pare pas premieres.
 
Top