Shikoni Falas Filmin 2 Gisht Mjalt 2019

CIBOX

Management team
Kontributor
Mesazhe
188
Location
127.0.0.1
Shikoni Filmin 2 Gisht Mjalt Falas shkarkoni App (Link Below) dhe ne faqen e pare keni Filmin
:)

Link #1 - Link#2
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,443
Location
127.0.0.1

Dibrani

Lamtumire
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,741
Location
Tiranë
Me mir po shkarkoj se ndoshta papaqi ju bllokon linket 😂😂😂

Ps: rrofsh cuna, na keni kursyer 500 lek 😂
 

CIBOX

Management team
Kontributor
Mesazhe
188
Location
127.0.0.1
Padyshim qe sjemi, ideja ishte se ky film me sa kam pare kerkohet edhe ketu eshte nje promovim i mire :)
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
9,452
Mosha
35
Location
Space
Edhe te mendosh qe Shqiptaret i mbushen kinemate plot per kete film kur shume lehte mund ta gjeje dhe ne internet. Personalisht e pash qe javen e pare pas premieres.
 
Top