• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shiu Si Sfide Apo Si Frymezim Ne Jeten e Njeriut?!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
Personalisht mendoj se eshte frymezim,ndoshta
Per disa mund te jete edhe sfide:
Ndoshta kjo ndikon pasi jam dhe shume
Melankolike.

Ca pika shiu
rane mbi qelq
dhe une per ty
sec ndjeva mall.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Shiu osht thjesht perkthimi ne shqip I nja 60 mij lek.ilace :p dhe ftofjes ntajare
 
Top