Shkarkime filmash dhe shikim në streaming pa pagesë

Pansophia

Themelues i forumit NETEDY
Kontributor
Mesazhe
466
Faqja e mëposhtme bën të mundur shikimin dhe shkarkimin e filmave më të fundit pa pagesë.
Titrat janë në english sikurse dhe gjuha.
Këshillohet përdorimi i VPN nëse shikoni ose shkarkoni filmat nga kjo faqe.

Code:
hxxps://yts.am/
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Kosoovaarkaa

Dada police👮‍♀️
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
7,991
Mosha
22
Faqja e mëposhtme bën të mundur shikimin dhe shkarkimin e filmave më të fundit pa pagesë.
Titrat janë në english sikurse dhe gjuha.
Këshillohet përdorimi i VPN nëse shikoni ose shkarkoni filmat nga kjo faqe.

Code:
hxxps://yts.am/
Nuk qilet
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,540
Na i gje icik serialin Italian ”la piovra” - Oktapodi
🤗
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space

Une i shkarkoj te kjo adrese.
Ju keshilloj te perdorni torrent.
Nje faqe tjeter gjithashtu eshte dhe netflix por kjo me pagese. Per vetem 10 dollare ne muaj mund te hapesh me nje cilesi shume te mire te gjithe prodhimet e netflix.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,540

Une i shkarkoj te kjo adrese.
Ju keshilloj te perdorni torrent.
Nje faqe tjeter gjithashtu eshte dhe netflix por kjo me pagese. Per vetem 10 dollare ne muaj mund te hapesh me nje cilesi shume te mire te gjithe prodhimet e netflix.
Po pse te paguash kete kur NETFLIX 11$ ne muaj eshte ? 😂
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
Po pse te paguash kete kur NETFLIX 11$ ne muaj eshte ? 😂
Nuk thash paguaj ate, thash qe ajo eshte free ndersa neflix me pagese.
 

Pansophia

Themelues i forumit NETEDY
Kontributor
Mesazhe
466
@Opium shqiptari eshte ne gjendje te aktivizoje karta pa fund vetem te perfitoje 1 muaj free nga netflix se sa ta paguaje ne muaj lol
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
15,094
Location
Space
@Opium shqiptari eshte ne gjendje te aktivizoje karta pa fund vetem te perfitoje 1 muaj free nga netflix se sa ta paguaje ne muaj lol
Ka menyra te tjera plot, nuk mund te besh karta pafund 🤫😉
 

CoVid-19 [ALB]

Top