Shkoder Locja (L)

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

RTL

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,999
Mosha
30
Per bes vec se ndryshe nuk delet fare , gjynah tan at bukuri me e qit fare . Palaço shtet .
un dal e bej vrap shpesh nga liqeni ka raste sa kalon restorantet nja 2 cop duhet me ik me te katertin prej eres se keqe si hedhin neper kosha e mbeturinave
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,377
Location
Space
Qyteti i biçikletave dhe vajzave te bukura. 😊
 

InFeRnO

V1$$1
ANETAR ✓
Mesazhe
67
Mosha
29
Keni harru emblemen FK VLLAZNIA aty ku lindi dhe futbolli ne Shqiperi
 
Top