Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shkruaj dicka me fjalen Te Dua.....??

Te dua eshte vec nje fjal .!
Hajde ktu ke daja te ta shpjegoj se ca ndej ?
 
Une kam patur vleresime por askujt nuk i kam thene keto fjale!
Jane fjale te shenjta qe thuhen per njerez te shenjte ?
Pastaj une do ta them greqisht se ndryshe se ndjej dot me?
"Σαγαπω, με όλη μου την καρδιά"
Sa bukur tingellon ë?
Por qe nuk thuhet lehte dhe gjithkujt?
 
Te dua dhe perse fillove me shi diten tende te dua dhe perse je dita e pare e javes te dua dhe perse mezi ngrihem te shkoj ne pune te dua dhe perse quhesh dite e HENE
 
Të dua, një fjal që përfaqëson dashuri të ndryshme, dashuria për familjen për vete, për jeten.. por do veçoja dashurin e dybpersonave që jan dy dhe bëjen një
.Është një ndjenjë aq e pastër, e ëmbël, ledhatuese, sublime, është ndjenjë që vjen nga pastërtia e shpirtit, e veçant unike, ështê pêr personat specale ato që brënda zemrës tënde të ndërtojnë shtëpizên e tyre. Ato që të duan në gjdo rrahje zemre, atondashuri që dashurohen me syt e shpirtit, ajo ndjen e pastër që pamvarsisht situatve, rrethanve është aty pran teje,,ajo dashuri që asnjë dhe asgjë nuk i ndan kjo është dashuri..( i love u in evry heartbeat my one and my only (ama kto koh përdoret si buka me djath fatkeqësisht)
 

Attachments

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    31.9 KB · Shikuar: 1
Te dua edhe kur je ne gjendjen tende me te keqe.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.