• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shkruaj ne google emrin e atij/asaj siper?

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Mesazhe
2,467
Mosha
36
Vendndodhja
Fier
Lule ne lule te thone moj @Fiore
 

Attachments

  • Screenshot_20210117-154011_Chrome.jpg
    Screenshot_20210117-154011_Chrome.jpg
    737.4 KB · Shikuar: 1
Top