Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shkruani diçka të bukur..!!

Prapë e vesha mungesën tënde
Një kopsë mungon në xhepin
Ku mbaj zemrën.
 
Kur behet fjale per te lexuar syte e nje femre, shumica e meshkujve jane analfabete...
 
Po pastaj?
-Pastaj asgje . Fshiu lotet , doli para pasqyre , i vendosi nje make-up te rende fytyres.

E kombinoi ate me nje buzeqeshje hakmarrese dhe doli jashte sikur asgje te mos kishte ndodhur .

-Po si ia doli?

-Ah si ia doli , ajo eshte nje femer dhe femrat gjithmon ia dalin.❤
 
Dhe kur mendova qe skisha me qetesi, papriturazi erdhe ti .
Me fjalet e tua te embla , me mbeshtetjen tende me mesove qe sjam vetem , dhe qe mjafton te jesh ti pran meje e cdo gje mer nje kuptim.
 
Live everyday thinking that it's the last one . Hug people , eat with them , drink with them , play with them and in the end f*ck them ... That's the rule!
 
Kam mbetur mbi keto shkalle duke pritur dike, qe mbase nuk i ka menduar kurre syte e mi para se te fleje, kam mbetur para deres se atij treni, qe mbase po te kisha hypur, do te kisha filluar nje jete ndryshe..po kam qendruar ketu, pa levizur.
Kam mbetur ne buzet e tij, ne ato buze qe mbase kurre nuk me kane dashur, kam mbetur ne lekuren e dikujt, qe vetem ka patur nevoje te perkedhelet, por jo ai mua.
Kam mbetur ne kete krevat te vogel deti, ku me ka rrahur era e me ka zene dielli, duke besuar se ndonje mengjes nuk do te ngrihesha me kurre per ta pare diellin.
Kam mbetur ne syte e nenes time, po edhe ne syte e ndonje te panjohuri qe me ka gjetur te bukur, por pa me shikuar vertet.
Kam mbetur shume here duke qare per shume dashuri te mbaruara qe nuk nisen asnjehere.
Kam mbetur shume here duke folur me sy te trukuar, po mbase shume te sinqerte.
Kam mbetur shume here para pasqyres duke bere lista me gjera qe nuk do ti kem kurre, qe kurre nuk me lejohen, per gjera apo per njerez qe nuk dua ti humb, por qe nje dite do te ndodhe.
Kam mbetur shume here para dollapit tim te vjeter duke pare dhuratat e Vitit te Ri, kurre te dhuruara.
Kam mbetur shume here ne vende te mira duke u lutur per ate qe dua, po mbase kam kerkuar edhe vdekjen time, po i paafte per te thene lamtumire.
Kam mbetur kudo, po larg nga ketu.
Kam mbetur ne endrrat e mia, sepse ne endrrat e mia di akoma te qaj, te qesh e vallezoj..di akoma te besoj.
Kam mbetur e paprekur, me sa duket, e megjithate nuk jam me kurre...
 
Sot është e premte :p Yayyy
 
Ska Toke Pa Hije
Ska Femer Pa Shije
Ska Vend Pa Gure
Ska Shtet Pa Flamure
Ska Fjal Pa Kuptim
Ka Lot Dhe Gezim
Ka Paqe Dhe Lumturi
Ka Shpres Dhe Dashuri
Kurr Mos u Dorzo
Cdo Dite Ti Lufto
Asnjeher Mos Harro
Se Dhe Ty Dikush Te Do
25152348_10210640386422042_6032646837228344560_n.jpg
 
Te bukur?
Ne mezi presim ta shohim njëri-tjetrin që pastaj prej krenarie të hiqemi sikur nuk u pamë.
Nuk është të shkulësh leshtë e kokës?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.