• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shofera me te mire meshkujt apo femrat!

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,226
Mosha
35
Location
Space
Personalisht mendoj femrat.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Amara_La_Negra

Trust No One
ANETAR ✓
Mesazhe
5,885
Realiteti meshkujt sh te pakta jan ato femra qe din te ngasin mire.Mbase f osht me e kujdesshme por edhe me 20 ore me mir nisu me kembe 😉 plus mos na kujto parkimin se aty bojm drift 😂
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Edhe pse jam shofere e shkelqyer vete,
Mendoj se meshkujte jane me te mire.
Sado ta mohojme por prape meshkujt jane me te mire.
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Sma do menja:
Mendoj se grate hutohen me shpejte sesa burrat ne timon.
 

Glorioo

Tirona Fanatics
ANETAR ✓
Mesazhe
201
Mosha
27
Location
Tirona
Sipas statistikave burrat e kane shume me te larte % e aksidenteve..dhe i bie qe grate jane me te kujdesshme ne timon.
Sipas statistikave burrat e kane shume me te larte % e aksidenteve..dhe i bie qe grate jane me te kujdesshme ne timon.
po nrm qe burrat e kan me se 99% jan burra ne timon po simas statistikave tuja i bje kjo qe o nuk je shofer ose ske ngel nai her mas nai femre ne semafor se te kap 6 her e kuqja :p
 
Top