• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Shoqata "Sqepari Cudiberes" ...

Status
Not open for further replies.

Tip

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
356
Likes
607
#1
Me lejoni te bej nje falenderim gjigand per te gjithe!!! Me kontributin tuaj, sot, mundesuam ti rikthejme buzeqeshjen e vyshkur prej vitesh, nje zonje te moshes se trete, me depresion manik!!! Dhe jo vetem, me kontributin tuaj, te dashur miq dhe mikesha, sot, me date 12 Janare 2019, do te jete nje dite historike per pasqyren e saj! Pasqyra e saj do te jete me shume falenderuese se cdokush tjeter kundrejte bamiresise tuaj! Faleminderit!!!

@Jorina` o pitbullo, ju realizu ondrra pasqyres tate! Dhe per ty, viti ri, hund e re... I pafsh hajrin! Vetem i amanet kena un @Barnaba @Amara_La_Negra @AiDjali @MrCool dhe @Opium : TE LUTEMI MOS RIPRODHO ME!!!

IMG_9744.JPG
 
Status
Not open for further replies.