• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Shoqeri me sex brenda?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,627
Location
Në Hënë
Posi posi
Jo po po bëjmë sex me gjithë çunat e tavolinës.
Shokun e ke me nda një kafe, shqetsim , muhabet e jo me i shu etjet seksuale.
Sjam.dakord me ty.
Dorina secili ka mendimin e vet dhe e rrespektoj.
Ti i sheh gjerat ndryshe e un gjerat ndryshe.
Nga shoqria lind gjithshka.
Gjithsesi se akoma skam pi kafen e jo tflas per seks 😂😂😜
 

Ultimo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
192
Pranojn si jo.
Nga shoqëria lind gjithshka.
Kujdes se nga tërheqja seksuale mund të lindi si padashje edhe dashuria.
;);)
Shumica e femrave kshu bëjn .
Më mir një shok +seks sesa një të dashur që tçan kokën
Ndoshta kjo eshte "quote of the day" 😁
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
14,017
Location
Tiranë
Dorina secili ka mendimin e vet dhe e rrespektoj.
Ti i sheh gjerat ndryshe e un gjerat ndryshe.
Nga shoqria lind gjithshka.
Gjithsesi se akoma skam pi kafen e jo tflas per seks 😂😂😜
Jam dakord që nga shoqëria lind gjithçka.
Unë nëse këtë shokun.shembull( kam.qëllim ta njoh për diçka më shumë se shok, pse jo?. Do ish bukur të krijohej flirti, pasioni, dëshira etj), por sjam dakord që shokun që ndaj kohën me të, të ndaj shtratin.
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,373
Po pati afeksion seksual jepja por ki kujdes se nga afeksion seksual do bjeni mrena ne dashuri !!!! Nga miqesi ne seks dhe si perfundim ku i dihet lidhje e gjate 😉
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,866
Pranojn si jo.
Nga shoqëria lind gjithshka.
Kujdes se nga tërheqja seksuale mund të lindi si padashje edhe dashuria.
;);)
Shumica e femrave kshu bëjn .
Më mir një shok +seks sesa një të dashur që tçan kokën
Jetmira si shume e avancuar qenke ne mendime
Mire para qenke me mendime. Po qenke dhe anash
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
822
Jane situata te sikletshme kur gjera te tilla ndodhin brenda rrethit shoqeror. Nje shoqe shqiptare u fiksua keq me mua para 2 vjetesh. Me linte te kuptoja vazhdimisht se donte dicka me shume se miqesi. Me ne fund - pas shume muajsh - e pranoi se une nuk isha i interesuar per dicka te atille. Por miqesia ndryshoi dukshem pas refuzimit. Nuk e pranoi mire refuzimin.
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,271
Location
127.0.0.1
Imagjino ku ka arrit puna.
Meshkujt kerkojne mendim tja jap femres apo jo...

Dhe un qe lexoj tipa sikur ja ka shpu sumen kupi di me kallam bambuje lol .😂😂😂😂
 
Last edited:

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
9,412
Location
?? & ??
Prandaj nuk ka shoqëri të pastër mes një djali dhe vajze se hyn sexi në mes.
Dhe ti je shembulli i radhës pse sduhet të.kem shokë:p
Në rast se edhe asaj ia ka qejfi bëjeni. Por provokoje se do ngelesh thatë dhe pa shoqe dhe pa ashtush.
U zhduk gishti :p
 

Ultimo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
192
Imagjino ku ka arrit puna.
Meshkujt kerkojne mendim tja jap femres apo jo...

Dhe un qe lexoj tipa sikur ja ka shpu sumen kupi di me kallam bambuje lol .😂😂😂😂
Nuk ishte fix kjo ideja po ska gje. Ajo qe doja te dija ishte dicka e pranueshme apo jo 😊
 

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
9,412
Location
?? & ??
Ne grekia eshte i vetmi ven nbote qe zvu per 🍑 mos i hap syte shoqes ik e shfryu diku tjeter te siguroj sdo e shofesh me ate sy se me qen ne itali shpo murin ose thy lavamonin se ske zgjidhje tjeter ose me sakt ishte me barre tani shoqja 😛
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,271
Location
127.0.0.1
Ne grekia eshte i vetmi ven nbote qe zvu per 🍑 mos i hap syte shoqes ik e shfryu diku tjeter te siguroj sdo e shofesh me ate sy se me qen ne itali shpo murin ose thy lavamonin se ske zgjidhje tjeter ose me sakt ishte me barre tani shoqja 😛
Mbase per ty osht italia kshu se je me nai grope vullkani andej :p
 

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
9,412
Location
?? & ??
Mbase per ty osht italia kshu se je me nai grope vullkani andej :p
Po e kam qit foto vullkanin une per ate pune 😛 Spo flisja per vete se une kom
Maru pun me koh skam kto halle 😛 por kam ngju qe vujn shum sta lejn kollaj italjonet pa ta qit kokrren E djerses jo ijer, pastaj prit se do e shofesh vet ti 😛
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,271
Location
127.0.0.1
Po e kam qit foto vullkanin une per ate pune 😛 Spo flisja per vete se une kom
Maru pun me koh skam kto halle 😛 por kam ngju qe vujn shum sta lejn kollaj italjonet pa ta qit kokrren E djerses jo ijer, pastaj prit se do e shofesh vet ti 😛
Po kam qen vlla edhe vi shpesh andej ndaj te them qe varet nga zona.
Qytetet jan me te civilizuar ne kte pjese + qe me dy tputhme te fusin nshpi nuk pagu hotel me pak fjal :p
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,784
Mosha
35
Location
Space
Po e kam qit foto vullkanin une per ate pune 😛 Spo flisja per vete se une kom
Maru pun me koh skam kto halle 😛 por kam ngju qe vujn shum sta lejn kollaj italjonet pa ta qit kokrren E djerses jo ijer, pastaj prit se do e shofesh vet ti 😛
Hahahahahahahahah mire ja bere qerratait 😂😂😂😂
 
Top