• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Shprehje dhe dialogje ne memorie.

Opium

Memento vivere
VIP i Forumit
Mesazhe
1,863
Postoni ketu mbresat dhe kujtimet e lena.


Ajo: Ka dicka qe sben ti? :p
Ai: Ka! Sma ben zemra te te prek ty!
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,507
Dialogje shkruhet......

Ajo- nuk eshte dashuri imja, thjesht nje ndjesi.
Ai- ne lufte e ne dashuri ska rregulla

Pergjigje pa lidhje
 

Opium

Memento vivere
VIP i Forumit
Mesazhe
1,863
Ai: Je e vogel

Ajo: E vogel por sado qe t rritem ti ngelesh aty ne erresiren time je mbret i saj
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,080
Ai: -me ler tet perqafoj per here te fundit para se tet le te lire si nje zog shtegtar

Ajo:-jo! se ska gje qe me shkeput nga krahet e tua
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,527
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Ajo – zemer cfare pozicioni te pelqen ty..?
Ai – te kem koken.... afer prizes qe te karikoj telefonin …
 

Opium

Memento vivere
VIP i Forumit
Mesazhe
1,863
Ai: por ti je si ato biskotat cookies ... nga 1 krah te embla , nga tjetri te kripura !

Ajo: ti je i gjithi spec djegs
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,352
Mosha
27
Ajo:- zemer ti je ajri qe me mbush me fryme.. Ai:- shpirt ti je jeta qe dua ta jetoj pa fund.
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,080
-Baba,te lutem me ler te dal me shoqet,ato kan feste sonte...po ti mos u bej merak une do jem mire...Ti ulu te flesh mos e mbaj mendjen tek telefoni..
-Ahhh moj bije...kur te behesh prind vete do me kuptosh ...
 

Opium

Memento vivere
VIP i Forumit
Mesazhe
1,863
Ajo : C mban kjo toke mor :p

Ai : Tashme vertetova se gjerat me te bukura, e me te mira , nuk mund te shihen, madje as te preken, ato duhen ndjere ...
 
Last edited:
Top